Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hatalmas igényű vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas igényű vagyok, ha alacsony pasiként olyan barátnőre vágyom, akinek egyenes a fogsora és nem elhízott?

Figyelt kérdés

Egyrészt én is vékony vagyok (60 kiló alatt), szóval egy kövér nő nem illene hozzám (az aranyos, picit husis, alacsony csajok mondjuk bejönnek), másrészt 14 éves korom óta folyamatosan jártam fogszabályozásra. Kétszer is volt kezelve a fogsorom és nem állítom, hogy tökéletes, de nincsen fogtorlódásom és csak egy picit van elcsúszva a középvonal illetve egy bizonyos fokú mélyharapásom van (ha érdekel küldhetek képet róla). Ugyanakkor láttam már pár olyan lányt, aki arcra szép volt, de amikor mosolygott, akkor látszott, hogy torlódottak a fogai és számomra annyira kiábrándító látvány volt.

Pl. a bal oldali: [link]

Főleg, ha belegondolok, hogy csókolózás közben azért eggyé válik a szánk. Arcra meg egyéb dolgokra (végzettség, stílus) nincsenek egyéb igényeim max annyi, hogy legyen igényes magára (de a mai világban kb. minden normális ember ilyen, köztük én is). Szerintetek ezek nagy igények?



2018. máj. 30. 12:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
5%
Nem nagy igények. Milyen magas vagy?
2018. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

#1: Ez jó kérdés. :D

Nem mostanában mértem, ha azóta nem mentem össze akkor 170 vagyok még mindig. Nehezebb napjaimon talán 169.

2018. máj. 30. 12:54
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Le kell rombolnom az illúziódat, csókolózásnál nem számít ha nem egyenes a partnered fogsora, nem érzed.

Nem foggal csókolóztok, hanem ajkakkal.

Ha valaki túlságosan vad, akkor szabályos fogsor ide vagy oda, koccanhatnak a fogak.


Szerintem a tiszta és ápolt fogsor sokkal fontosabb, mint az hogy szabályos legyen...

2018. máj. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

Én azt hiszem a neveltetéseddel voltak problémák. Mindent túl jóra, tökéletesre volt a mottó.

Szerinted ha igazán beleszédülsz egy nőbe azon fogsz agyalni, hogy van-e neki a mélyharapásával gond?

Volt már barátnőd, vagy közelről láttál már igazi nőt? Esetleg voltál már szerelmes? Tudod az a vak szerelmes érzés?

2018. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%

"csak egy picit van elcsúszva a középvonal illetve egy bizonyos fokú mélyharapásom van (ha érdekel küldhetek képet róla). "

Jaj, ha élőben látnám, elsőre talán fel sem tűnne.


"Főleg, ha belegondolok, hogy csókolózás közben azért eggyé válik a szánk."

Csókolóztál már? Semmi köze a fogakhoz.


22/N

2018. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
#4: Természetesen szűz vagyok és sosem csókolóztam, máskülönben nem tennék fel ilyen elkeseredett idióta kérdést. Azt viszont nem tudom elhinni, hogy egy szenvedélyes, egymásnak ugrós nyelves csóknál nem lehet a nyelvvel érezni a másik fogsorát.
2018. máj. 30. 13:07
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

Minden embernek lehet érezni a fogsorát, ha vadul és szenvedélyesen esnek egymásnak, hidd már el!

Csak nem akarod kiütni a leendő barátnődnek a fogait, ha csókolózni akarsz vele...

2018. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%

Se nekem, se a páromnak nem tökéletes a fogsorunk. Ebből semmit nem lehet megérezni csókolózás közben, mert az az ajkainkkal és a nyelvünkkel történik. Jó esetben meg orálnál sem érzed, ha odafigyel a lány. :D


A párom magas és vékony (60 kg), és alacsony picit husis kategória vagyok. Ami nálunk gond volt és nem jutott eszünkbe előtte, hogy misszionáriusnál kényelmetlen mindkettőnknek ahogy a csípőcsontjaink összedörzsölődnek. Sebaj, én amúgy is jobban szeretek lovagolni. :D


Nem lesz a fogakkal probléma, viszont előjöhet olyan dolog, amire egyikőtök sem gondol. Mindent meg lehet oldani. :)

2018. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Semmi gond nincs a magasságoddal.
2018. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%

A te magánügyed, hogy milyen nőt szeretnél, más kérdés, hogy sikerül-e ilyet találnod.


Viszont a fogszabályzás egy nagy lutri. Nekem is volt, és tönkretették a fogzománcomat, ráadásul a fogaim idővel visszaálltak az alsó sorban a korábbi torlódott állapotba, egyszerűen nincs annyi hely az alsó sorban, hogy úgy maradjon, ráadásul egy orvos szerint a csontból kéne faragni, hogy normálisan álljon és úgy is maradjon, az meg már szájsebészet. Mivel a zománcot elcseszerintették, ezért nekem semmi kedvem még egyszer végigcsinálni egy szabályzást, teljesen lutrira méregdrágán, így is csak drágább készítményekkel tudom elérni, hogy ne legyen állandó fogfájásom, miközben a fogorvosok csak a vállukat rángatják a problémámra. Szóval örülj, hogy neked jól sikerült a kezelés, de nem mindenki van ezzel így.

2018. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!