Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdi el az ember természetes módon a csajokra való kevesebb energia fordítást? (Tehát, nem direkt fogod vissza magad, hanem természetesen ez jön belőled)

Figyelt kérdés
Magyarul, hogyan szarja le az ember természetes módon a csajokat, ha ez jön a személyiségéből természetesen

#fiú #jófiú #anyakicsitgyereke
2018. aug. 17. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy zsigerből hogy jön, nem tudom. Viszont annyi csalódás ért, hogy tényleg elkezdett nem érdekelni a női nem.
2018. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor megy, ha meleg az illető... Ha hetero, akkor a biológiai ösztönök miatt mindenképp érdeklik a csajok.
2018. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Kiherélteted magad.
2018. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, nekem már így alakult. Persze megnézem az utcán a szép nőket, de semmi késztetést nem érzek arra, hogy meg akarjam őket ismerni közelebbről.
2018. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Keresztény ember nem csajozik. Tízparancsolat.
2018. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Keresztény ember nem csajozik. Tízparancsolat."


Akkor egy keresztény embernek hogy lesz gyereke?...

2018. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a lányt a családja kiházasítja egy férfihoz, akit megfelelőnek találnak. Nem pedig összefekszik minden neki tetsző férfival meg ugrál párkapcsolatról párkapcsolatra.
2018. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyszerű, levegőnek nézed őket, mint ahogyan ezt ők is teszik a férfiakkal. :)

Ha jön veled szemben, akkor elnézel a feje mellett üveges tekintettel, mint egy terminátor. :D Igen, sajnos az ösztönök még hajtják az embert. De lélekben/gondolatban teljesen ki tudtam kapcsolni a vonzalmat. A fizikai dolhokra meg több megoldás is létezik. :) F

2018. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hat miota edzek, befektetesi tanacsokat bujok es a karrieremet fenyezem nem nagyon erzem ugy hogy nagyon szuksegem lenne nore. Sot felek rabolna az idomet. Nem vagyok olyan stadiumban hogy egy parkapcsolatban par kent reszt vegyek.
2018. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem kell lesza®ni őket, hiszen sosem tudni..

és nem kell hajtani sem őket, hiszen sosem tudni..


kezeld őket csak emberként..attól, hogy különböző be- és kimenetek kaptak rajtuk helyet még lehetnek teljesértékű barátaink

2018. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!