Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy bolondítsam magamba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bolondítsam magamba a kiszemelt pasit? Mit tegyek hogy megszerezem? Mivel kelltsem fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Ismerek egy pasit évek óta akit mióta ismerek bejön nekem,de eddig mindig kapcsolatban voltunk mindketten,most szinglik vagyunk így ő elhívott randira,de én nem voltam valami "rámenős" a randin mivel ő inkább szexet akar én meg többet így kicsit eltaktikáztam a randit most már bánom hogy nem mutattam ki hogy bejön nekem.Gondolom ezért is fucsolt be a randi mert a randi után nem keresett.Hogyan kellthetném fel a figyelmét újra? Hogy adjam tuttára hogy érdekel,mit mondjak hogy viselkedjek ha összefutunk? Nektek mi szokott bejönni pasik?

Keresni én már kerestem a randi után neten.



2019. aug. 15. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy valamit tisztázzunk, akkor tudunk tanácsot adni. Tehát ez a pasi megmondta neked, hogy csak szexre kellesz neki, te meg kapcsolatot akarsz? Mert ha ez így van, akkor hagyd a fenébe, te húznád a rövidebbet. Gondolom neked ez nem felelt meg, azért nem mentél bele. Ő meg azért nem keres, mert nem kapta meg tőled azt az egy dolgot amit akarna tőled.
2019. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az a legegyszerűbb, ha elhívod valahova. Meg persze leírod neki ezeket, amiket ide is írtál. Hidd el ez a legcélravezetőbb. A játszadozások, meg a egyéb mellébeszélések feleslegesek, sőt, inkább bántóak tudnak lenni.
2019. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem mondta konkrétan hogy azt akar,beszélgetések során többször felhozzta ezt a témát útalt rá,meg hát egy nőcsábász még a gurúló krumplit is megdugná,ő azt mondta hogy nemtudja milyen kapcsolatot keres úgy van vele majd alakul.
2019. aug. 15. 11:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Halott a dolog, ő csak dugni akar, ha nem téged akkor mást. Érzelmileg nem jelentesz semmit neki. Simán egy dugható női test vagy. Csodát ne várjál, hogy holnaptól beléd szeret.

Max szólsz, hogy hajlandó vagy aláfeküdni.

2019. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem akarom azzal megalázni magam hogy ezeket leírom neki,így is elég gáz hogy én írtam rá a randi után és 2 szót beszéltünk.Csak valahogy elszeretném érni hogy ne csak dugást lásson bennem,még ha én is tudom hogy ez esélytelen 😁.

Nem tudom ez most mi nála mert 1,5 hónapig minden nap beszéltünk majd tali,oké nem jött neki össze a dugás de hát ezt már beszélgetések közbe is mondtam neki hogy nem fog össze jönni,és nem is vetődött rám a randin.Azt mondta ő mindig akkor kellett igazán a lányoknak mikor már nemfoglalkozott velük.Lehet ez egy taktika? mert akkor jólcsinálja.

Szóval ötletek hogy ne csak dugni akarjon?Hogy lehet felszedni titeket pasikat? Mi az amitől akartok egy csajt?

2019. aug. 15. 12:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy körre, tegyél a kedvére bármit is kér tőled, aztán emiatt hátha megállapodik nálad...
2019. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Taktikázhattok össze-vissza, ő akkor is csak dugni fog veled max. Te meg úgyse fogod elhinni itt senkinek. Írj rá, hogy benne vagy a szexben, mert csak ez érdekli, amúgy a fejedre is állhatsz.
2019. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az őszinte beszed. Semmi játszma, jelek adása.


F

2019. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ramos ökle ***** válasza:

Szóval tudod, h csak kúrálgatna, és azt is, h ebből sosem lenne kapcsolat, akármit is mond, és ha mégis lenne, akkor is naponta megcsalna, de azért megbántad, h nem mutattad magad megkaphatónak? :D

Nemtom hogy nézel ki, de h az önbecsülésed, önbizalmad elég gyatra, az tuti. :D

2019. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap már leírták a másik kérdésedhez, hogy felejtsd el.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2019. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!