Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges még ilyen egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges még ilyen egyedülálló nőt találni?

Figyelt kérdés

Röviden próbálom összefogni, hogy számomra milyen az igazi NŐ.


Küllem:

Semmi extra. Akár szomszédlány is lehet, vagy szürke kisegér, szemüveggel, fogszabival. Viselje azt, ami jól áll neki, ne a divatot kövesse. Egyszerű, letisztult, de nőies stílust képviseljen.

A lényeg, hogy valami fogjon meg benne, ez lehet a mosolya, tekintete, hangszíne, gesztusai, megjelenési stílusa, járása, mindegy. Annyi, hogy ne legyen elhízva, sportoljon valamit, igénytelen, lusta se legyen. Lehet picit husisabb is. Egészségesen egyen, mint én. (én vega vagyok, de tőle nem várnám el ezt, csak ne akarjon megtéríteni). Cigi, pia ne!!!


Belső világ :

A pozitív jelzők (hűséges, szenvedélyes, érzelmes, gondoskodó stb.) + fontos, hogy ne kövesse a mai divatot, ne a neten éljen ld. Facebook, Instagram. Legyenek saját gondolatai, értse és lássa az összefüggéseket a világban, főleg az emberi kapcsolatokban, jó, ha sokat olvas, műveli magát. Kíváncsi, nyitott, ugyanakkor felelősségteljes, alkalmazkodó jellem. Konzervatív értékrendű.


Zene:

Kerülje az eret vágok, sz.ar minden és mindenki rap stílust és a metált. Inkább popot, rockot (kifejezetten régebbi 80, 90 évek pl. Dire Straits, Eric Clapton, Jimi Hendrix, Genesis stb) hallgasson, plusz blues, funky, electro swing, alter stb.


Filmek:

Igaz történeten alapuló, dráma, szerelmi dráma, életrajzi, művész- és dokumentumfilm. Plusz ismeretterjesztő, természetvédelmi, környezetvédelmi, útifilmek szerelmese.


Könyvek:

Kortárs irodalom, szépirodalom, pszichológiai, főként önismereti kötetek. Pl. Popper Péter, Szendi Gábor, Bagdy Emőke, Anthony Robbins stb.


Szóval egy olyan nő, aki tudatos, megbízható, szembe megy a mai tucat nőkkel, akik küllemre is, jellemre is egy kaptafán készültek.


Írhattok kort és nemet is.


2019. aug. 15. 21:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen nők már foglaltak. Semmit nem írtál arról, hogy mik azok a negatív tulajdonságok, amiket el tudsz fogadni - lefestettél egy elképzelt király nőt, akit ugyan találhatsz, de nem te fogsz kelleni neki. Bocs.
2019. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Téged nőben? Nem hinném.
2019. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Ismerek ilyet. Kb a kutyànak sem kell valahogy
2019. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#2: nem értelek.

#3: hihető, hogy nem kell senkinek...😄

2019. aug. 15. 21:55
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez így túl specifikus. Válaszd ki mik a fő prioritásaid mert ezzel a listával annyira leszűkítetted a lehetőségek számát hogy szerintem esélytelen hogy találj ilyen nőt. Döntsd el hogy ezek közül mi az amit el tudsz engedni vagy mi az ami annyira azért nem lényeg mert ha komolyan ezt mind elvárod egyedül maradsz.
2019. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%

Annyira de annyira beszűkültnek kell lenni ahhoz, hogy valaki az alapján keressen partnert, hogy milyen könyvet olvas vagy milyen a zenei stílusa.... Ezek az ég világon semmit nem számítanak egy normális embernek.

A belső tulajdonságok amiket írtál meg egyáltalán nem pozitívak. Te egy elnyomható, semmilyen, gyenge kislányt szeretnél magad mellé.

2019. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nekem fontos, hogy zenében, filmekben is hasonló ízlésünk legyen, mert az is erősíti a kohéziót. Bocs, hogy tudom, milyen nővel érzem jól magam. Nem várok tökéletes nőt, nekem is vannak hibám, de abszolút tolerálhatóak. Nem célom elnyomni senkit.
2019. aug. 15. 22:01
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Mi van, ha a filmekben nem szereti az igaz történeten alapulót, hanem inkább a történelmi, kaland, vámpíros, romantikus filmeket szereti? A művészfilmeket pedig csak kevesen szeretik!

Mi van, ha a zenében ő a disco-t vagy az epic (Two Steps From Hell) zenéket szereti?


Ezek, hogy ki mit szeret, ez egyénenként változik. Mi van, ha ő inkább pl. fantasy-t vagy krimit szeret olvasni és nem pszichológiai könyveket?


"Konzervatív értékrendű."

Tehát maradi, nem halad a korral. Akkor ő a te házirabszolgád lesz, te pedig leszülsz munka után a tv elé sörrel a kezedben és nem segítesz neki semmit?


Egyébként sok sikert, ilyen nőt nem igen fogsz találni. Remélem azt azért nem akarod megszabni, hogy mi legyen a hobbija, vagy mit egyen, vagy éppen mikor és hova akar menni.

2019. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
jav: leülsz...
2019. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Konzervatív alatt a szó nemes értelmében gondolom, amit írtam is. Nem akar mindenáron férfi lenni nőként, nem akar elvegyülni a mai felhígult társadalomban, aminek sok-sok rákfenéje van. Klasszikus családmodellben nevelkedett, megfelelő apa és anyaképpel maga előtt.
2019. aug. 15. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!