Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges még ilyen egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges még ilyen egyedülálló nőt találni?

Figyelt kérdés

Röviden próbálom összefogni, hogy számomra milyen az igazi NŐ.


Küllem:

Semmi extra. Akár szomszédlány is lehet, vagy szürke kisegér, szemüveggel, fogszabival. Viselje azt, ami jól áll neki, ne a divatot kövesse. Egyszerű, letisztult, de nőies stílust képviseljen.

A lényeg, hogy valami fogjon meg benne, ez lehet a mosolya, tekintete, hangszíne, gesztusai, megjelenési stílusa, járása, mindegy. Annyi, hogy ne legyen elhízva, sportoljon valamit, igénytelen, lusta se legyen. Lehet picit husisabb is. Egészségesen egyen, mint én. (én vega vagyok, de tőle nem várnám el ezt, csak ne akarjon megtéríteni). Cigi, pia ne!!!


Belső világ :

A pozitív jelzők (hűséges, szenvedélyes, érzelmes, gondoskodó stb.) + fontos, hogy ne kövesse a mai divatot, ne a neten éljen ld. Facebook, Instagram. Legyenek saját gondolatai, értse és lássa az összefüggéseket a világban, főleg az emberi kapcsolatokban, jó, ha sokat olvas, műveli magát. Kíváncsi, nyitott, ugyanakkor felelősségteljes, alkalmazkodó jellem. Konzervatív értékrendű.


Zene:

Kerülje az eret vágok, sz.ar minden és mindenki rap stílust és a metált. Inkább popot, rockot (kifejezetten régebbi 80, 90 évek pl. Dire Straits, Eric Clapton, Jimi Hendrix, Genesis stb) hallgasson, plusz blues, funky, electro swing, alter stb.


Filmek:

Igaz történeten alapuló, dráma, szerelmi dráma, életrajzi, művész- és dokumentumfilm. Plusz ismeretterjesztő, természetvédelmi, környezetvédelmi, útifilmek szerelmese.


Könyvek:

Kortárs irodalom, szépirodalom, pszichológiai, főként önismereti kötetek. Pl. Popper Péter, Szendi Gábor, Bagdy Emőke, Anthony Robbins stb.


Szóval egy olyan nő, aki tudatos, megbízható, szembe megy a mai tucat nőkkel, akik küllemre is, jellemre is egy kaptafán készültek.


Írhattok kort és nemet is.


2019. aug. 15. 21:47
1 2 3
 21/26 Lazy Lover ***** válasza:
Biztos van ! Tudat alatt a legtöbb férfi olyan nőt keres mint önmaga többek között én is 36 f
2019. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
96%

A kortars irodalomnal elvereztem, nem olvasok ezoteriat. Szendi se nem iro, se nem tudos.

Tudatosan szembemegyek a mai tucat emberekkel, akik szeretik a konnyen emesztheto, altudomanyos osszeeskuveselmeleteket. En inkabb valodi tudosok konyveit olvasom, Podani Janos, Kun Adam, Csupor Dezso, Ferenci Tamas, Csanyi Vilmos.

2019. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
97%
Most komolyan számít, hogy milyen zenét hallgat? Tegyük fel, hogy találkoznál a számodra tökéletes nővel, külsőleg is bejön, belülről is, jól érzed magad a társaságában, értelmesen tudtok beszélgetni, de kiderül, hogy a zenei ízlésetek nem egyezik. Tényleg emiatt eldobnád? Eldobnád, és arra számítanál, hogy találsz mégegy ugyanilyen nőt, csak hasonló zenei ízléssel?
2019. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
74%

8: "epic (Two Steps From Hell) zenéket szereti?"


Wow! Utóbbi fél évben eléggé aktívan nyomom a társkeresést és eddig csak 1 hölgyön kívül (tudott hegedülni) sokszor csak WTF fejeket kaptam vissza amikor megemlítettem mi a kedvenc nálam. :DDD


40F

2019. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki nem ilyen, még simán szembe megy a tucat nőkkel.

Én például rengeteg pszichológiai témájú könyvet olvasok, Jung a kedvencem. De ha valakinek Szendi Gábor meg Bagdy Emőke az etalon, az nekem pont, hogy tucat, sekélyes.

Ahogyan az általad hallgatott zenék is. Én népzenét, klasszikus zenét és alternatívot hallgatok. (Eric Clapton, Genesis? Elmegy szódával)


Filmek: igen, jók ezek is, de én szeretem a science fictiont is. Ebben tucat vagyok, de nem érdekel :-) Gyerekkorom óta olvasok ilyen könyveket (Galaktika sorozat) akkor még nem számított tucatnak. Mondjuk Marvel filmre erőszakkal sem lehetne berángatni de a régi Star Wars alapmű.


Ami belső világomat illeti, a külső szemlélő számára konzervatívnak tűnök (stílus, öltözködés, viselkedés) de liberális eszméket vallok. És számomra vicces, amikor egy férfi leírja, hogy persze, legyenek egy nőnek saját gondolatai, véleménye....egészen addig amíg ezek egyeznek az övével. (Számomra a házasság szentség és sosem csalnék meg senkit. De jó szívem, épp ilyen nőt keresek! Ja, és szerintem a melegeknek is jár a jog a házassághoz. He???????)


Nyilván, az ember nem tolerálhat mindent. Én sem járnék egy szélsőjobbos nácival. De semmi bajom azzal, ha valaki konzervatív nézeteket vall és nem ért egyet velem az én nézeteimmel, amennyiben ezt kulturáltan teszi.


Nekem te rugalmatlannak tűnsz és bár jogos, hogy az olvasmányok, zene, filmek alapján le lehet vonni bizonyos következtetéseket, de nekem úgy tűnik hogy még itt is olyan nőt keresel akivel a legkevésbé sem kell majd kompromisszumot kötnöd mondjuk a mozi pénztáránál. Ez a lista nem a nőről szól, hanem rólad. És hidd el, sok nő el tudna téged fogadni így akkor is, ha ő nem ilyen. Kívánom neked, hogy megtaláld ezt a hölgyet, de ha már önismereti könyveket olvasol, foglalkozhatnál azzal, hogyan keresünk társat. Mert ez a fajta listázás nem a jó út és ez a merev, kompromisszumra képtelen hozzá állás nem szül jól működő kapcsolatot.

2019. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#24


Párommal együtt nagyon szeretjük az ilyen zenéket. :)

2019. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!