Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges még ilyen egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges még ilyen egyedülálló nőt találni?

Figyelt kérdés

Röviden próbálom összefogni, hogy számomra milyen az igazi NŐ.


Küllem:

Semmi extra. Akár szomszédlány is lehet, vagy szürke kisegér, szemüveggel, fogszabival. Viselje azt, ami jól áll neki, ne a divatot kövesse. Egyszerű, letisztult, de nőies stílust képviseljen.

A lényeg, hogy valami fogjon meg benne, ez lehet a mosolya, tekintete, hangszíne, gesztusai, megjelenési stílusa, járása, mindegy. Annyi, hogy ne legyen elhízva, sportoljon valamit, igénytelen, lusta se legyen. Lehet picit husisabb is. Egészségesen egyen, mint én. (én vega vagyok, de tőle nem várnám el ezt, csak ne akarjon megtéríteni). Cigi, pia ne!!!


Belső világ :

A pozitív jelzők (hűséges, szenvedélyes, érzelmes, gondoskodó stb.) + fontos, hogy ne kövesse a mai divatot, ne a neten éljen ld. Facebook, Instagram. Legyenek saját gondolatai, értse és lássa az összefüggéseket a világban, főleg az emberi kapcsolatokban, jó, ha sokat olvas, műveli magát. Kíváncsi, nyitott, ugyanakkor felelősségteljes, alkalmazkodó jellem. Konzervatív értékrendű.


Zene:

Kerülje az eret vágok, sz.ar minden és mindenki rap stílust és a metált. Inkább popot, rockot (kifejezetten régebbi 80, 90 évek pl. Dire Straits, Eric Clapton, Jimi Hendrix, Genesis stb) hallgasson, plusz blues, funky, electro swing, alter stb.


Filmek:

Igaz történeten alapuló, dráma, szerelmi dráma, életrajzi, művész- és dokumentumfilm. Plusz ismeretterjesztő, természetvédelmi, környezetvédelmi, útifilmek szerelmese.


Könyvek:

Kortárs irodalom, szépirodalom, pszichológiai, főként önismereti kötetek. Pl. Popper Péter, Szendi Gábor, Bagdy Emőke, Anthony Robbins stb.


Szóval egy olyan nő, aki tudatos, megbízható, szembe megy a mai tucat nőkkel, akik küllemre is, jellemre is egy kaptafán készültek.


Írhattok kort és nemet is.


2019. aug. 15. 21:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%
De azért engedtessék már meg, hogy ne egy hangtalan kis nyuszi legyen, hanem egy olyan valaki, aki kiáll magáért, megmondja őszintén, amit gondol és nem hódol be az első szóra (az alkalmazkodót lehet úgyis értelmezni, hogy neki k..ss a neve és azt csinál, amit a párja mond, tűrjön el mindent..).
2019. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Igazad van, #11. Sőt, el is várom, hogy egyenesen megmondja a frankót, ha valami nem oké velem, vagy bármivel, bárkivel. Nyugodtan vállalja a gondolatait, véleményét, akármi is.
2019. aug. 15. 22:15
 13/26 anonim ***** válasza:
17%

"Annyira de annyira beszűkültnek kell lenni ahhoz, hogy valaki az alapján keressen partnert, hogy milyen könyvet olvas vagy milyen a zenei stílusa."


Nem éppen. Igen sokat elárul valakiről, főleg hogy miket olvas.


Én például véletlenül sem jönnék össze egy mulatós zenét kedvelő, brazil szappanoperákra hajazó könyveket olvasó alakkal.

2019. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%

Mit jelent számodra a klasszikus családmodell, azon kívül, hogy van apa, aki férfi, és anya, aki nő? Dolgozó szülők, akik megosztják a házimunkát is, még beleférnek, vagy az már neked túl modern?


Amúgy nekem egy kicsit üti egymást az, hogy legyenek önálló gondolatai, meg ne kövesse a mai divatot, de kiemeled Popper Pétert meg Bagdy Emőkét, akik pont a tucat igényeiből élnek (a másik kettőt nem ismerem).


Mi a bajod a metálzenével? Elfogadom, ha valakinek nem tetszik az a műfaj, de... én például az elvont jazz zenével vagyok úgy, hogy eret tudnék vágni tőle, de elfogadom, ha valakinek tetszik, nekem nem jön be, legfeljebb nem fogok olyan koncertekre járni, ezzel szemben egy jobbféle metállal nagyon jól ki tudom adni a stresszt, ha arról van szó.


Figyelj, biztosan van ilyen nő valahol, de azért az sem feltétlenül tucat (főleg egy metálos...), aki nem ilyen.

2019. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok elvárást írsz, ilyen "mindenből legyen benne" nem nagyon létezik. A külső az oké,ott elég tág a preferencia...de utána nagyon "csak ez lehet,csak az lehet "jellegű.
2019. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
2019. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon durva hogy így megadod, mit hallgathat, olvashat, nézhet... Szerintem nagyon nehéz dolgod lesz. Lehet, nem is létezik ilyen nő :)
2019. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
jelen! egy "pontot" leszámítva.. nem vagyok egyedülálló.
2019. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem tűnt úgy, hogy valami különöset soroltál volna fel. Értem miért fontosak ezek és tudom, hogy mi a lényege. Ilyesmi lány lehetek én is, dehát foglalt. 24/L
2019. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
89%

35/N vagyok

Magamra nezve a lista:

1. Kullem: teljesen jo, noies vagyok, sportolok rendszeresen (heti 3).

2. Belso: ez is tobbnyire OK. Nincs facebookom, nem elek a neten, meg okostelefonom sincs. Gondoskodnak es erzelmesnek gondolom magam. A konzervativ gondolkodas valamiben jellemzo ram (pl nincs szuksegem okos eszkozokre), de valamiben nem (a ferfi is vegye ki a reszet a munkabol)

3. Zene: a 80-90-es eveket szeretem, de majdnem mimdent meghallgatok. Nagy kedvencem nincs.

4. Film: nem nagyon szeretek filmet nezni, nem tud lekotni. A dokumentumfilmekbol valamit szeretek, valamit nem, es hangulatomtol is fugg. Muveszfilmek: ez meg felfedezesre varo terulet. Az Oscar-dijas filmek nagy resze nekem nem tetszik.

5. Konyv: imadok olvasni, de mostanaban a lelki, thriller es krimi mufajok vannak az elso helyen. A nagy kedvenc a kortars Donato Carrisi, aki a fenti harmat mesterien otvozi letehtetlen konyvekben. Olvasok pszichologiai konyvet is (pl onbecsules), de Popper Petert annyir nem szeretem.


Igy egyetertek a korabbi valaszokkal, hogy joval arnyaltabban kellene nezni a kriteriumokat. Tok jokat lehetne arrol diskuralni, hogy valakinek miert nem tetszett valami. Szerintem a nyitottsag a fontosabb: legyen nyitott a masra, olvassa el az ajanlott konyvet, nezze meg az ajanlott filmet, de nem kell feltetlenul szeretnie vagy tetszenie. En is nagyon sok konyvet olvastam, filmet neztem, amit nagyon ajanlottak, de nem mind tetszett nekem. Szerintem semmi gond nincs ezzel.

2019. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!