Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Elvárjátok a nőtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elvárjátok a nőtől, hogy sportoljon? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés

Indoklást, kort!


Ti sportoltok? Ha igen, mit?



2019. aug. 15. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Biciklizzen, attól jó se***e lesz.
2019. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem várok el semmit, boldogok legyünk együtt,ez az egy számít a többi meg alakul.
2019. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Néha jöjjön el velem úszni, mert azt szeretem és együtt jól lehet. De biciklizni is lehet együtt, vagy futni is akár. 40/F
2019. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Én sportolok, vékony-sportos férfi vagyok. Kifejezetten taszítanak a sportos nők. Csak azt várom el, hogy ne hízzon el, maradjon átlagos alkatú.

38F

2019. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még mondanám is, hogy elvárom, mert magamtól is elvárom a sportolás. Csak kecilusta vagyok, szóval... 😃
2019. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nézzen versenyszerűen olyan távolba, ahol már a lában nyomát se látja. :D A sohaviszont nemlátásra. :))
2019. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A sportot nem, azt viszont igen, hogy ne hagyja el magát és mondjuk hízzon meg a biztos kapcsolat kényelmében :)
2019. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el. Ha sportolni akar, akkor fog. Ha nem, akkor akkor se fog, ha elvárom.
2019. aug. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1, Nem várom el, de nagyon tetszene egy karatét űző nő, barátnő, 37F;

2, Korábban a munkámból adódóan kerékpárral közlekedtem, ma már csak ritkán, szabadidőmben teszem ezt.

2019. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. De azért nem azt jelenti, hogy hagyja el magát. Alapból ízlésemből kiindulva ugyan tetszik a kissé sportos (vékony és nem túl izmos) alak, de a vékonyon van a hangsúly. Azt pedig, hogy mit főleg nem. Ha szeretne sportolni, akkor sportol, ha nem akkor pedig nem. Én se sportolok, de azért figyelek magamra, próbálok egy általam elfogadható/jó alakot tartani, illetve megközelíteni. Párkapcsolatban pedig a másik fél ideálját is figyelembe venni. Egyedüli problémám max az lenne, ha minden gondolata a sport körül forogna. Nekem nem szimpatikus nemtől függetlenül egy olyan ember se, aki egyszerűen nem tud másról beszélni csak az edzésről, sportolásról. Tehát akik lényegében átestek a ló túlsó oldaléra.
2019. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!