Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti elvárjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elvárjátok hogy egy pasinak legyen diplomája, karriere? Mit gondolnátok ha egy pasi otthagyná az egyetemet és inkább elmenne vagyonőrnek?

Figyelt kérdés

Ugye én rendőrtisztire akartam menni de nem sikerült.Utolsó helyen egy gazdálkodási és menedzsment szakot jelöltem be,ahoha felvettek és ide járok.Viszont nagyon csalódott voltam,hogy nem jöttek össze az eredeti terveim és nem is tetszett a gazdálkodás menedzsment,szóval elhatároztam,hogy újra nekifutok.De most sem sikerült,megbuktam a személyiségteszten.

Szóval semmi se jött össze.De ezt a gazdálkodás menedzsmentet nem akarom folytatni,egyáltalán nem az én világom és nem tetszik.Szóval gondoltam inkább elmegyek vagyonőrnek,ha már a rendőrség nem jött össze.De akkor meg nem lesz karrierem meg jól fizető munkám,amit meg a nők nagyrésze elvár.



2019. jún. 12. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

> karriere

Bro...

2019. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Inkább legyen jó abban amit csinál, mint csináljon valamit szenvedély nélkül. Pénzt keresni meg egy tök más képesség mint dolgozni.
2019. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

A vagyonőrök az egyik legalja munka, már bocsánat. A legtöbb munkavállalót feketén alkalmazzák.


Ja, és nem unod a rinyálásodat? Ma már ez a 2. kérdésed erről:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Még a gyári munkások is többet keresnek, mint a vagyonőrök, ha jó helyre kerülsz be.

2019. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Mi az hogy elvárják?

Mi az hogy a ,,nők nagyrésze elvár?"

Te milyen világban élsz?

2019. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Vagyonőr?


Miért nem közteres? Pár hónapos OKJ csak.

Vagy a sereg, vagy BV, vagy legalább FBŐ.

De egy sima targoncás is normálisabb meló. Tanár haverom 300-ért tolja, napi 8 órában egy raktárban.

2019. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Elsősorban magamhoz hasonlóan céltudatos párt keresek. Nem bírom elviselni, ha valaki belekap mindenbe, aztán nem tetszik neki, motiválatlan, otthagyja vagy sz#rik bele, belekezd valami másba, azt is otthagyja, dolgozik egy évet, újra érettségizik, belekezd egy másik szakba, azt is otthagyja, stb. A te dolgod, ha ilyen vagy, egyszerűen sem a saját életemben, sem a hozzám közel állók életében nem bírom elviselni a tengés-lengést. Nem érdekel a pénz, felőlem lehet valaki kukás is, ha nem csak amiatt ez a munkája, mert 25 éves koráig nem bírta eldönteni, hogy mivel szeretne foglalkozni, aztán 3 egyetemről kibukott, két OKJ-t végzett el félig és csak ez maradt, hanem kifejezetten az volt a célja, hogy ezzel foglalkozhasson.
2019. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha nem végzett egyetemet, az sem, ha vagyonőr, de így előtörténettel, hogy rendőr akart lenni, és valami hatalmacska miatt ez az állása, így ez necces.
2019. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én elvárom, mivel igényes,intelligens partnert keresek és a putriba sem szándékozok beköltözni.



Azt gondolnám hogy igénytelen és jellemgyenge,meghaladta a képességeit az egyetem ezért a könnyebb,ám aljasabb utat választotta. Ez alapján kevés ahhoz hogy fenntartson egy családot és betöltse a szerepét mint családfő,vándorolni fog egyik megalázó munkahelyről a másikba, egyik lepukkanti albiból a másikba, mindenben megalkuszik,menekül a problémák elől, mártirkodik. 5-8 év múlva egy lepulkant putriban fogja vakargatni a sörhasát egy fasobozos televizió előtt. Vagyis nem alkalmas férjnek,ergó levegőnek nézem.

2019. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Keresed meg az utadat, ez nem baj. Ha evekig ebben ragadsz az viszont megbosszulja magat, a noktol fuggetlenul sem fogod jol erezni magad. A fonokeid kutyaba se vesznek, ahogy korabban irtak gyakori a fekete munka, rengeteget leszel egyedul egy bodeban, a napjaid esemenytelenul telbek es mindig csak a hetveget varod, hogy vegre tortenjen vmi izgalmas. Ez altalaban az ivast jelenti. Ezt az eletet szanod magadnak? Keves penzert?

Ideiglenesen persze csinald, de kozben tord a fejed azon, hogy innen hogyan lepj tovabb. Ha beleragadsz ebbe a helyzetbe akkor minden teren hatranyok fognak erni, nem csak a parkeresesben. Az alvasi ciklusod romokban lesz es negyven evesen otvennek fogsz kinezni.

2019. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne olyan pasi, aki még ahhoz is hülye, hogy rendőr lehessen.
2019. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!