Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, miért van az, hogy már egészen fiatalon is elvárjátok, hogy férfiasan viselkedjünk?

Figyelt kérdés

Már tizenéves lányok is azt pufogtatják, hogy "legyél már férfi" meg "felelősségtudat" meg "tudd, hogy mit akarsz" és hasonlók. És mindezt a korukbeli srácoknak...


Ti azt várjátok el, hogy már férfiként szülessünk meg? Ahhoz meg kell érni, tapasztalatot kell szerezni. És akkor jönnek a kifogások, hogy "azért választottam 20 évvel idősebb pasit 18 évesen, mert ő legalább már igazi férfi, a 18 éves barátom meg egy kisfiú volt". Persze, 18 évesen mi a franc legyen? :D És ez amúgy is nagyon általános, hogy a fiatal srácoknak nem jut nő, mert "lenyúlják" őket az idősebb pasik - és ez persze a fiatal lányoknak sincs ellenére...


Hogy várhattok el férfiasságot egy sihedertől? Mi a logika ebben? Ti sem születtek igazi nőnek, hanem idővel azzá értek(ideális esetben). Miért kell egy fiatal srácnak a szemére hányni, hogy nincs benne felelősségtudat és hasonlók, mikor még bőven keresi az útját, a helyét az életben? Hogy van ez nálatok?



2019. jan. 5. 11:07
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
21%

Selejtek nem férfiassak 18 de 30 évesen sem ! Már tini korban látszik kiből mi lesz !


L

2019. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
#1 Dehogy látszik...
2019. jan. 5. 11:19
 3/43 anonim ***** válasza:
52%
Az első hülyeséget írt. Attól, h valaki selejtes 18 évesen még nem jelenti azt, h ne lehetne belőle előbb utóbb valódi férfi. Illetve olyanra is van példa, aki 18 évesen teljesen férfiasan viselkedik, aztán 30 éves korára mégis egy selejt válik belőle. Az emberek változnak. Sosem tudhatod, kiből mi lesz!
2019. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
51%

Ez úgy van,hogy a fiúk köztudottan később érnek,így értelemszerű,hogy egy 18 éves lány,nem egy 15-16 éves agyi szinten levő srácot szeretne magának,hanem pár évvel idősebbet.

Gondolj bele,hogy egy 15 éves lánynak meg a te korosztályod tetszik,érthető okokból,hiszen az ő szemében márférfiasabb vagy mint az ő korosztálya.

Azért általánosítok,mert te is azt teszed.

2019. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem te el vagy tévedve.

Érdekes, hogy a 14 éves lányokra pont azért írjak, hogy golyóérett, mert alakra és viselkedésre is nőies.

De egy 18 éves az teljesen normális, ha kisfiúként viselkedik? Miért is? Nagy Sándor 18 évesen hadsereget vezetett és leigázta a világot.

Ennyi idősen igenis felelősségtudattal kell rendelkezni. Tudtad, hogy akár szavazhatsz is? Felnőttként ítélnek el, ha valamit elkövetsz. Gyerektartást kell fizetned. Stb.


Egyáltalán nem normális, hogy ennyi idősen az az életcél, hogy ülsz, játszol, neha dugsz valami csajjal, bulizol, és várod, hogy majd lesz valahogy.

2019. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Szerintem az ugyanúgy fura, ha egy tizenéves srác túlságosan komoly, miközben a kortársai buliznak, felfedeznek, élvezik az életet, mint az, ha egy érett, idősebb pasi komolytalan. Személyiségfejlődési folyamaton megyünk keresztül életünk során, alakulunk, formálódunk, mint a folyami kavics, mindegyik korszakunknak megvannak a maga jegyei. Mégis azt érzem, hogy a fiatal lányok CÉLIRÁNYOSAN keresik a jóval idősebb pasik társaságát, mert a fiatal srácok NEM FÉRFIASAK. Elhiheted, te fiatal lány, hogy te is baromi messze van a nagybetűs NŐTŐL még ennyi idősen. De elvárni azt tudsz...
2019. jan. 5. 11:25
 7/43 A kérdező kommentje:
#5 Persze, meg lakással, kocsival kell rendelkezni, tudjuk... :D
2019. jan. 5. 11:27
 8/43 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, nyugodj meg szépen. A legtöbb tizenéves lány mindig idősebb pasit szeretne, fiatalon nekem is a huszonévesek tetszettek. A korosztályomat éretlen gyereknek gondoltam. Viselkedésükben nagyon meglátszik.

Emlékszem, mikor általános iskolában a 13-14 éves fiú osztálytársaim sok helyre péniszt rajzoltak és azon röhögtek.

A középiskolás srácok isznak, vedelnek, buliznak, felelőtlen életmódot folytatnak. Nagyon kevés az, akit úgy neveltek, hogy vállalja a tettéért a felelősséget és nem kell végig b..szni a fél osztályt, ahhoz, hogy értékes pasi legyél.

De hát ez van, a pasik később érnek, vagy még akkor se.


A nőkbe egyébként is, szerintem biológiailag bele van kódolva, hogy párválasztás szempontjából a férfi legyen az idősebb és a magasabb.

2019. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
#8 Tehát most azt mondod, hogy ti nőnek születtek, míg a férfiassághoz meg kell érni. Értem. GYK, én így szeretlek. Imádom, hogy itt mindennap tanulok valamit :D
2019. jan. 5. 11:36
 10/43 anonim ***** válasza:
59%
Mert egy férfival szeretnék randizni, kapcsolatban lenni, nem a kishúgommal vagy a haverommal. Viszont senkitől nem "várok el" semmit, mindenkinek szíve joga 18 és 25 évesen is a számítógépes játékoknak élni és fingós vicceken röhögni. Nekem is szívem joga az ilyen kisfiúk helyett egy olyan 30 éves férfival lenni, aki érett, határozott, kiforrott személyiségű felnőtt ember.
2019. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!