Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka, hogy néhány ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy néhány ember a kövér testet is szexinek akarja titulálni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%

Férfiaknál fétis, vagy titkolt anyakomplexus.


Nőknél nincs ilyen, csak egyet mutass aki a kövérekért van oda (nem fogsz találni - ahol pénz van, vagy csak ilyen családfőnek kell jobb híján az nem érvényes).



De ez így van jól. Sajnos.

2019. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem titulálom. Kipróbáltam a 155 centistől a 183 centisig, a vékony, a teltebb női testet. Nekem a 160 körüli és kb 60-70 kiló közti jön be nagyon. Van aki kövérnek mondja, mások teltnek, ez hidegen hagy, nekem az ilyen nőkhöz jó hozzá bújni és ennyi.
2019. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki bejön. Ha a súly jól oszlik el, akkor az hangsúlyosan nőies tud lenni. Míg a kövér férfi, ha formátlan akkor szintén nőies. Viszont a mackós férfiak nagy népszerűségnek örvendenek: izmos, de pocakos, életvidám fickók. Nekem bejönnek az aputestű pasik, nem vágyom kockás hasra.
2019. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
A baj az, hogy különbségek kellene tenni aközött, hogy valamit elfogadsz, vagy valamit népszerűsítesz. A kövér emberek nem a kövérséget népszerűsítik, nem azt akarják, hogy mindenki legyen kövér, mert az a jó, hanem azt akarják, hogy elfogadják őket - azaz ne bántsák őket az alakjukkal, fogadják el, hogy Ők így jól érzik magukat ebben.
2019. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

nemtom, en nem a kover testet talalom szexinek, hanem vannak koverebb sracok, akik szerintem szexik. pl jonas renke, shaun morgan, jack black a rocksuliban... stb. szoval lehet a testuk nem egy kidolgozott sportos, de a stilusukkal, stb egyutt megis vonzonak talalom oket.


noben meg van akin jol tud eloszlani a suly, a kicsit combos-faros, nagymellu, de lapos hasu lanyok nagyon szexik tudnak lenni. ha neked masok a preferenciaid, ideaid, az nem baj, de fura, ha nem erted, masoknak mennyi minden tetszhet es hogy nem a te izlesed az egyetemes mertek.

2019. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Sok szexi kövérebb ember van. Ha valaki alapból nagyon szexi, akkor ő elhízás után is vonzó általában. De persze ha lefogy, még vonzóbb.
2019. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az oka, hogy néhány ember a vörös hajat szexinek tarja, más meg ki nem állhatja?


Mi az oka, hogy a haverom C kosár alatt nőre nem néz, nekem meg pont a fordítottja?


Millió kérdés

2019. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az oka annak, hogy sokan a kisfiús lányokra buknak? Vagy mi az oka annak, hogy sokan nem szeretik a vörös hajat vagy a szőke férfiakat?

Miért nem szereti sok nő a 170 cm alatti férfiakat?

Miért nem szeretik a férfiak a szakállas nőket?

2019. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

“Miért nem szeretik a férfiak a szakállas nőket?”


Nono! Csak a saját nevedben beszélj 😀

2019. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert szexi is.Nekem a kövér nők sokkal vonzóbbak,mint a soványak.De ízlések és pofonok különbözőek.
2019. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!