Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gonosz néhány ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nora adel kérdése:

Miért gonosz néhány ember?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, miért írok ide... talán azért mert padlón vagyok. Szerintem még rossz topikba is..... külföldön élek es este elmentem egy bárba 2 dél amerikai barátnőmmel.. és amikor bementunk az egyikbe es megmutattuk a jogosítványt a kidoboknak csak azt hallom hogy mögöttem a srác "trash"-nek nevezett engem a 2 baratnőmet meg mondta hogy jók. Értem én, hogy nem tetszhetünk mindenkinek, már el is fogadtam de ez annyira rosszul esett, hogy par perc után távoztam is egyedül... miért jó ez másoknak? Ismeretleneket porig alázni kinezet miatt csak mert nem az esete az adott illető. Annyira sokkolt hogy megszólalni se tudtam.. teljesen magam alatt vagyok. Aki ilyen mint az a srác, megmondaná, miert jó lejáratni ismeretlen embereket?
2017. márc. 24. 06:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy azt szeretnéd, ha gonosz férfiak, akik bántó megjegyzéseket tesznek, válaszolnának őszintén?


Akkor én nem válaszolok, mert én inkább ellenkezőleg, még az átlagos csajoknak is olyasmit szoktam mondani, ami az önbizalmukat növeli, a hiúságukat éleszti.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak, vannak kegyetlen és érzéketlen, immorális emberek.

Olvass egy szép könyvet, nézz meg egy értékes filmet, és töltekezz föl érzelmileg. Verd ki a fejedből azt a bunkót, élj a saját világodban.

2017. márc. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy ti csajok is megkommentáljátok egyiket-másikat, hogy milyen szerencstlen stb. anélkül, hogy ismernétek. Szóval akkor most miért lepődtél meg? Mert rajtad röhögtek, és nem te röhögtél máson? :D
2017. márc. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kéne, hogy ennyire foglalkoztasson a dolog. Egészséges önértékelésű ember magasról tesz rá, hogy vadidegenek mit gondolnak róla. Pl. egy barátnőm mesélte, hogy egyszer két fiatal nyikhaj tett rá megjegyzést elhaladtában, hogy "hú, de ronda". A barátnőmnek persze rosszul esett, aztán magában közölte, hogy "40 éves vagyok, 2 gyereket szültem, ahhoz képest igenis jól nézek ki!". Kihúzta magát és emelt fővel távozott.

Megjegyzem, az utolsó, akinek a véleménye érdekel, az a másokat minősítgető, felszínes és bunkó emberek. Ők annyira távol állnak az értékrendemtől, hogy még büszke is vagyok rá, ha az ilyenek elítélnek.

2017. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!