Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek valóban nem számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek valóban nem számít a férfi keresete csak az a fontos nekik hogy el tudja tartani magát, tehát ha 100 ezer a jövedelme és abból meg tud élni akkor már a legtöbb nő elfogadja ezt a férfit?

Figyelt kérdés
Itt is de sok nőtől ezt hallom hogy az a fontos hogy ne kelljen eltartania a férfit, tudja eltartania magát
2019. aug. 16. 10:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az a meglátásom, hogy rendben, ebből a pénzből egy igen szerény életmódot fenn tudsz tartani, de tényleg semmi pluszra nem futja...

Tegyük fel, hogy ismerkedsz valakivel, és felveti, hogy menjetek el kirándulni, vagy ugorjatok le Balcsira pár napra. Direkt nem luxus kiadásokat írok, de mondjuk néhány tízezer forint! Neked nincs annyi havi pluszod, hogy ezt be tudd vállalni, jól sejtem? (Úgy, hogy csak a saját részed kellene fizetned!) Nem tudnál kifizetni egy mozijegyet, egy éttermet, stb. stb. (Ismét csak a saját részedről van szó!)

És egy kapcsolatban, főleg az ELEJÉN ezek lesznek inkább a dominánsak, nem az, hogy meg tudsz-e élni a fizudból. Később már pont kevésbé lenne gond, mert ha mondjuk összeköltöztök, felezitek a rezsit meg a kaját, akkor már annyival is előrébb vagy, de odáig el is kéne jutni, és ennyi pénzből nem fogsz, mert nem futja randizásra, programokra.

2019. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
21. Csomó olyan program van ami nem kerül pénzbe
2019. aug. 16. 13:00
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
#22 Igen, csak ha a nőnek van rá pénze, lehetősége, ő menni fog. Veled vagy nélküled, a barátnőkkel, ismerősökkel stb. És az már nem fog neked tetszeni, ugye?
2019. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
23. Nem fog zavarni de akkor hasonló anyagi helyzetben lévő nőkkel próbálok majd ismerkedni
2019. aug. 16. 13:14
 25/33 Lazy Lover ***** válasza:
10%
Változott a világ haver ma már költeni kell rájuk de a szomszéd öreg mondta hogy rége se volt ingyen egy nő
2019. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
7%
Méghogy elfogadja. Pénzéhes r.banc a többségük. A nagy feminizmus korában azért a férfi legyen minimum felső vezető egy multinál, míg a kicsi lánykának még az általánost is alig sikerült befejeznie, de szerencsére már van két gyereke a Józsitól.
2019. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szomorú, hogy vannak akiknek ennyiből kell megèlnie. :(


A kérdésre váladzolva, én biztosan nem, de én teljesem más èletet élek mint te, sokat utazok, éttermezek, vásárolgatok. Még mielőtt jöttök a "biztos a pasid pénzéből" dumàval, igen, ő is vesz és fizet nekem dolgokat, (ahogyan én is neki) de saját vállalkozásom van.



Javaslom tanulj ki egy uj szakmát, tanulj nyelvet és próbálj szerencsét külföldön.


Aki azt mondja nem fontos a pénz az nem állt még könnyeit potyogtatva a pénztárnàl azt mérlegelve, hogy most húst vegyen vagy gyümölcsöt.

2019. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
86%
# 22: Csatlakozom a másik 79%-oshoz... nekem nőként van egy megszokott igényszintem, de tovább is megyek... én nem érném be azzal, hogy menjek egyedül, vagy barátokkal, mert én az élményeket a párommal szeretem megosztani. Tehát egy fontos igényem sérülne, ha erről nekem le kellene mondanom, mert a párom nem engedheti meg magának ki-ki a maga részét alapon.
2019. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Volt idő, amikor meg tudtam élni 100 ezerből, de azóta eltelt néhány év, és változtak dolgok, ha valaki ott, ahol én élek, meg tud élni ennyiből, az bűvész, világvégi eldugott helyre meg nem költözöm, túl sok dolog köt ide, ahol élek.
2019. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
51%

#29


A Rózsadomb nem minősül jó viszonyítási pontnak, ahol egy random ásványvíz 2000 Forint, "mert a Fletó és a Viktor megadják az árát"

2019. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!