Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A múlt valóban ennyire fontos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múlt valóban ennyire fontos?

Figyelt kérdés
Nincs makulátlan múltam. Nem voltam sok emberrel, de akad egy-kettő aki egyértelmű hiba volt. Együtt vagyok a szerelmemmel 8-9 hónapja, és elég fontos kérdés számára, hogy én a múltban pontosan kivel mikor mit csináltam. Érthető módon ez egy kínos téma, főleg hogy viszonylag részletesen szeretné hallani. Bűntudatot kelt vele bennem olyasmivel kapcsolatban, amivel sose volt. De persze elég mások vagyunk.. Neki van egy exe, mindössze vele volt korábban nagyjából. Én nem voltam olyan szerencsés hogy elsőre jó kapcsolatra leljek. Szar érzés mentegetőzni ennél a témánál.. De biztos velem van a gond?
2017. dec. 29. 02:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdésből minimum arra következtettem, hogy prosti voltál... De most komolyan csak annyi a "gond", hogy volt a párod előtt is szexuális életed? :D Ne érezz bűntudatot olyan miatt, ami teljesen természetes. Ha ő ezt akarja benned elérni, vele van a gáz, és valószínűleg a jövőben is ki akar majd sajátítani téged.
2017. dec. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hülye az az ember, jobb volna most kitenned.
2017. dec. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem pont ez a múltad lett volna, össze se jöttetek volna. Amúgy ő a hibás, mert miért nem jelentkezett X évvel korábban. Ha meg ilyen inkvizítor stílusban kezdi a kapcsolatot, hát sok jóra ne számíts.

Mindenki múltjában van olyan, amit szívesen kihagyna, most így utólag - de hát azt nemigen lehet.

2017. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 évesen ismertem meg a férjemet. Sosem firtattuk egymás múltját. Fényképeket láttam régi barátnőkről. Én költöztem abba a városba ahol Ő lakott. Az első munkahelyemen itt egy volt barátnője is dolgozott akivel csak rövid ideig voltak együtt. Az volt a véleményem, hogy jó ízlése volt a férjemnek. Tudomásul vettem, hogy egy 30-as férfihoz mentem hozzá akinek természetesen voltak kapcsolatai, ahogy nekem is voltak csalódások is, különben meg sem ismertük volna egymást. Sok évvel később a gyerekeink kérdezgettek a múltamról nekik nagy vonalakban beszéltem magamról, ezt a férjem is hallotta.
2017. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!