Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj, ha ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, ha ennyire zavar, ha egy lánynak póthaja van?

Figyelt kérdés

Tetszik, ha egy lánynak hosszú haja van, de ma már tapasztalataim alapján a lányok 90%-ának nem természetes. Van egy lány ismerősöm, aki inkább párizsit meg májkrémes kenyeret eszik egész hónapban, hogy ki tudja fizetni a fodrászt, aki 3 havonta csinál valamit a póthajával. Egy másik - egyébként nagyon szép - csajnak egyik nap állig érő haja van, másik nap derékig aztán már megint állig. Sok esetben nem látszik, hogy nem a saját hajuk, de elég visszataszító számomra amikor látom a hajtincseknél azt a gumis valamit (ilyen fehér trutyi amivel oda van illesztve a műhaj). Szépek ezek a lányok, de a valódi hajukkal még szebbek. Már ott tartok, hogy ha látok az utcán vagy bárhol egy hosszú (hátközép vagy derékig erő) hajú lányt nem is tetszik, mert az jut eszembe biztos póthaj. Velem van a gond amiért ennyire zavar? Egyre kevesebb természetes lányt látok és szerintem ez szomorú. Természetes alatt azt értem, hogy nincs műköröm, műszempilla, póthaj, az ajka nincs duplájára kirúzsozva vagy "természetesen" feltöltve.

24/F


2019. aug. 16. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
nekem a hajam a fenekemig er termeszetesen, bar a vege mar nem annyira szep, vagatni kene belole, de sajnalom. a kormom viszont mivel 10 even keresztül ragtam toredezo, vekony, nem szep. ezert volt mukormom tobbszor is, es sokkal szebb volt a kezem.... mas lanyoknak meg a haja nem no meg lapockanal tovabb, de vagynak egyszer ra hogy olyan hosszu legyen, mint az enyem. szerintem ha nem esik tulzasokba az ember (es nem ilyen maria geronazzo meg annacska fele muno lesz belole) ezek nem olyan ordogtol valo dolgok, novelik az onbizalmat, stb. es lehet normálisan hasznalni, pl a mukorom is lehet normalis hosszusagu natur francia, nemcsak 5 centis csicsas karmok leteznek.
2019. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

De nekem medencecsont tetejéig érő világosbarna hajam vam szőke melírral... Nem póthaj, természetes... Akkor most rólam is azt hiszik a szembejövők, hogy póthaj? Aj, ne. :/ Nagy energia, munka, rengeteg idő lenöveszteni. Akik azt hiszik póthaj, elveszik ezeket az érdemeket tőlem. :D Na mindegy.

Szerintem sokaknak igazi, nem póthaj. Ha mondjuk a lánynak a hosszú haja mellé van műkörme meg feltöltött szája, esélyesebb, hogy a haja sem igazi. Mármint valaki aki a műhaj mellett dönt, valószínűleg másból is a műre fog szavazni.

2019. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem derékig érő, göndör sötétbarna hajam van, szóval azért nem mindenkinek van ám póthaja. Egyébként egyet kell értenem veled, szerintem is vannak borzasztó igénytelenek, amikről méterekről meg tudom mondani, hogy póthaj, és hiába rövid az eredeti, ezerszer jobb lenne. Ha fiú lennék, biztosan engem is zavarna. Szoktam is gondolkozni azon, hogy az ilyen lányoknak vajon hogy túr a fiú a hajába?

Egyetlen esetet tudok megérteni. Van olyan ismerősöm, aki akár a feje tetejére is állhat, mégsem fog soha a válla alá érni sem a haja (betegség miatt), és még így is elvékonyodik a vége. Ilyen esetben egy szép, igényes(!) póthajat én teljesen meg tudok érteni.

2019. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha nem tetszik, amennyiben nem nézel le emiatt másokat. Szíved joga, hogy mi tetszik, és mi nem, nem is értem, hogy minek kellett róla kérdést kiírni... Azzal van bajom, amikor ennyi alapján (hogy póthaja van) lenézik a lányokat, holott egyébként teljesen normálisak, és egyáltalán nem azok a tipikus ijesztő műnők.

Nekem volt gyönyörű, igényes, természetesnek látszó póthajam, ami egy kisebb vagyon volt (de komolyan... igazából megbántam, hogy ennyit költöttem rá, nagyon drága volt), és nagyon sokat dobott rajtam, szerintem akkor néztem ki a legelfogadhatóbban. Ettől függetlenül sosem tagadtam, hogy nem igazi, és pl ha összefogtam, néhol bizony kilátszott a mikrogyűrű, de ez van, sorry not sorry. Mindig is szenvedtem a hajammal, egyszerűen sosem nőtt meg mellközépnél hosszabbra, de én is akartam hosszú hajat.

2019. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

,,Tetszik, ha egy lánynak hosszú haja van, de ma már tapasztalataim alapján a lányok 90%-ának nem természetes.'' - Én meg senkit se ismerek (még látásból se), akinek póthaja lenne. :D


A műkörmösöket én se értem, pedig lány vagyok... Elköltik a szüleik pénzét a műkörömre, majd mutogassák, majd más műkörmösök dícsérik össze-vissza, pedig nem is ők csinálták... Én 4. osztály óta hosszúra hagyom a körmeim. Reszelgetem, festegetem. Nincs 15 csillag/szív/akármi egy körmön, de legalább én csináltam.


A rúzzsal nincs semmi bajom, ha passzol az öltözékhez. De ajakfeltöltést én még csak TV-ben s internefen láttam. :D Ahoz gazdag plázacicának kell lenni.



Én ismertem egy lányt, akinek a haja a fenekéig ért BEFONVA, s az természetes volt. Egy másiknak meg csak simán ért szinte a fenekéig. Így lehetséges természetesen is elérni a hosszú hajat. Nem értem miért gondolnál arra (még csak úgy az utcán is), hogy biztos póthaja van az illetőnek. Ha meg nem tetszik a póthaj, miért barátkozol azokkal, akiknek póthaja van?


18/L

2019. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Természetesen én is ismerek igazi hosszú hajú lányokat, csak manapság már kevesebbet, mint póthajas hosszú hajúakat. Nincs azzal semmi gond, ha valaki így tetszik önmagának, de szerintem ezek a lányok nem is igazán maguknak hanem sokkal inkább másoknak akarnak tetszelegni. A műköröm olyan, hogy valóban szebb, mint a tövig rágott, de van aki nagyon durván túlzásokba esik és már inkább karmai vannak. Inkább akkor már legyen tövig rágott.
2019. aug. 16. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!