Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket mennyire zavar, ha egy huszonéves lánynak vannak kisebb ráncai?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmire gondolok, nekem kicsit kevesebb van ugyan, de szerintem 26 éves korom körül ilyesmi leszek. Ha nagyon mosolygok, akkor látszanak a szememnél a kis szarkalábak. Pedig egészségesen élek, sportolok, sok vizet iszom...:/ Rosszak a gének, na.:D


2018. febr. 1. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem gond.
2018. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A ráncokkal teljesen felesleges foglalkozni, úgysem tudsz tenni ellenük. Max azt, hogy eleget alszol, sok vizet iszol, kevés sminket használsz, nyáron napszemüveget hordasz, hogy kevesebbet hunyoríts. De nagyrészt úgyis genetikán múlik, akkor meg minek idegeskedni rajta :D
2018. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ja meg persze a dohányzás és az alkohol kerülése is segíti a megelőzést.
2018. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem élek egyikkel sem.:) Az alváshiány ellen pedig még nem nagyon tudok mit tenni...:/ Az egyetemista-lét velejárója nálam, sajnos, akárhogy osztom be az időm.
2018. febr. 1. 15:04
 5/16 anonim ***** válasza:
legalább látom, hogy nem egy éretlen kislány, sokkal jobb.
2018. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mivel 25 évesen sokszor 35-40 évesnek saccolnak, így nem gond. Az én arcom ráncosabb :)
2018. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, a ráncosodás egy természetes folyamat része. 23/F
2018. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
A pasiknak is vannak ráncaik. És mivel idősebb nálad, több is, mint neked.
2018. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez annyira genetika mint amennyire "pajzsmirigyes" a snickerset zabáló Donna Tonna.
2018. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A sminknek semmi köze a ráncosodáshoz, gyerekek.
2018. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!