Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti ismerkedtetek valaha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkedtetek valaha már tipikus gold diggerrel, ha igen akkor miből jöttetek rá hogy ez a nő ilyen típus?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Társkeresőn (amikor még fenn voltam rajta), ha egy nő már előre akarta tudni, mivel foglalkozom, hol, milyen lakásban lakom, már nyilvánvaló volt, mire megy ki a dolog. Odáig el sem jutottunk, hogy konkrétan rákérdezzen a fizetésemre vagy anyagi helyzetemre, mert alapból nem foglalkoztam az ilyen nőkkel, ezt meghagyom balek férfitársaimnak.
2019. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, észre lehet venni.


Nem vagyok milliárdos vállalkozó, de a szektor+beosztás elárulja, hogy magyar viszomylatban elég jól keresek.


Tudod, ki lehet szúrni a hölgy szemében a csillogást, mikor rájön, hogy nem azért mentem metróval a belvárosba randizni, mert nincs kocsim, mikor meghallja a munkám, és látom, hogy már kombinál, vagy jönnek a pontosító kérdések.


A másik, aki eleve a randi elején már próbál puhatolózni a vagyoni helyzetről.


Ugyanígy azt is látod, aki konstatálja, de nem érdekli.



Biztos nem 100% a modszer, de szerencsére engem még nem hozott össze a sors annyira profival, azok meg valószínűleg úgyis oligarchákra gyúrnak.

2019. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1

Én már az elején meg szoktam kérdezni, hogy mivel foglalkozik, de nem azért, mert a pénzére mennék, hanem mert érdekel, hogy mivel tölti élete nagy részét, mi az érdeklődési köre. Na meg azt is le tudom szűrni belőle, hogy ha pl pilóta, akkor állandóan utazgat és lehet ritkán látnám. Vagy nem tudom, ez egy sima alapkérdés, amivel ismerkedést szoktak indítani. Nem kell többet mögé látni. Vagy te szégyelled a munkád? :D

2019. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3: a mivel foglalkozik résszel semmi gond nincs, én is megkérdem a nőt.


De az elején ha azt mondom, hogy XY a munkám, és elkezdi feszegetni, hogy mégis milyen cégnél, milyen beosztásban. Az a meg ismerkedéskor már óvatosságra int.


Pl ha azt mondom, hogy közgazdász vagyok, és gazdasági elemzéseket csinálok, akkor az átlag nőt az érdekli, hogy unalmas e, vagy milyen témában, a gd-t meg az, hogy mégis milyen cégnél, mert a közszféra az bukó, de egy nemzetközi bank az okés.

2019. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
" Szép lakás. Mennyit érhet?" Mindegy, úgy sem fogom a nevedre íratni. :D Muhahaha!
2019. aug. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Fizetni kell a puniert. Nem íngyen van csóró balekok.


19/l

2019. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Még jó hogy megkérdezik jogy mivel foglalkozol...
2019. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

- ha 2. randitól kezdve effektíve elkámpicsorodik, bemufurcul, szomorú arca lesz, ha nem fizeted ki az ő részét is

- folyamatosan lenéző módon beszél az olcsó dolgokról

- ismerkedés elején nagyon mélyen bekérdez olyan személyesebb dolgokba, amiből le tudja szűrni az anyagi helyzeted, főleg olyanokba, amiket meg sem illik ilyenkor kérdezni... hol dolgozol, milyen beosztásban, mennyit keresel, hol laksz (milyen ház/lakás, sajátod-e, hány négyzetméter), milyen autód van, mennyibe került az inged/karórád, hol voltál múltkor nyaralni (milyen szállóban, mennyibe került stb.), hol bankolsz

- randin legdrágább italt-ételt rendeli az étlapról; ha ő választhatja meg a helyet, a legdrágább / legtrendibb éttermet választja

- nagyon felszínes és túl sokat foglalkozik magával, a testével, a hajával

- virágnyelven fogalmazva effektíve be is vallja: "nagyvonalú, gáláns férfit keresek", "a nő dolga az otthon melegének megteremtése, a férfi dolga a család eltartása", "az igazi férfi bőkezű", "támaszom / támogatóm keresem", "azt keresem, aki a tenyerén hordoz engem / tejben-vajban füröszt", "régi vágású, hagyományos férfit keresek / nő vagyok", "én főállású feleség akarok lenni / háztartásbeli" (utóbbinál van olyan, aki tényleg tökéletes htb., és tényleg ellátja a háztartást, de ha egy ilyen csittifitti szupercsini cicamica mondja, legyetek résen)

- folyton arról mesél, melyik barátnője mit kapott a férjétől / pasijától

2019. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!