Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűen sírnom kell. Itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen sírnom kell. Itt vagyok 31 éves, magamat már egy cseppet vénnek érzem. Sosem volt még igazi, komoly kapcsolatom. Már nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bár merre megyek, nem mernék oda lépni senkihez, mert az, hogy minden nőt folyton csak helyes pasival látok, elvette az életkedvem. Mindenkihez képest kevesebbnek érzem magam

Felakarom kötni magam inkább, mert belefáradtam, úgy hogy úgy se kellek soha senkinek már.



2019. aug. 17. 01:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
18%

Kezdetnek hallgasd meg ezt a számot:

https://www.youtube.com/watch?v=13JrM9mQbLU

2019. aug. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
32%

Vagy lentebb adod és elkezdel túlsúlyos/ronda nőknél próbálkozni, vagy egyedül maradsz.

Más lehetőséged nem igazán van.

A szép nők válogathatnak, és nem fognak összejönni egy ronda pasival, ha jó a személyisége, akkor sem.

2019. aug. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%

A hivatásosak mindig rendelkezésre állnak.

Egyből van szex, nem vetődsz árnyékra, és magadnál ötször jobb nővel is lefekhetsz.

Pénzbe kerül? Igen, ahogy minden más. Ingyen sajt az egérfogóban.

2019. aug. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%

pozitívan!

Nem kell 3 kölök után gyeretartást fizetned.

Nam rakott ki a bírónő a lakásból amibe a párod egy fillért nem tett.

Nem kell othon senkit kerülgetned.

Amit megkeresel 100%-ban a tiéd.

Dolce vita.

Irány Playa de Palma. Csak 1 személyt kell fizetned nem ötöt.

Nőt nem találni nehéz, hanem kirakni.

Van egzisztenciád? Nincs? Üres erszénnyel csak a kenguru tud csajozni.

Van? Regisztrálsz egy társkeresőe. 1. kép a konyhában a milliós konyhabútor előtt. 1 a nappaliban a vajszínű bőrgarnitórán ülve. 1 az új autód előtt. 1 a tengerparon. Ráírsz 100 nőre. 10 a tiéd lesz másnap.

2019. aug. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
8%

Te nem vagy harmincas.

Nyugodtan kösd fel magad.

2019. aug. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
Miért kell így sajnálni magad? Nincs annál szánalmasabb egy nő szemében, mint amikor egy férfi sajnálja magát. Vegyél erőt magadon és ne játszd a hattyú halálát!
2019. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Én ezt a számot küldöm, nekem mindig erőt és kitartást ad :)


[link]

2019. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Nem akarok hivatásoshoz járni, mert az ember elfelejti egy idő után, hogy normális nőhöz hogyan kellene viszonyulni.

És én sosem tudtam.

Kiskoromtól kezdve, mivel baromira visszahúzó személyiség voltam, nem mertem beszélgetni senkivel. De erre rá jött az, hogy úton út szélen mindenki kiröhögött nagyon sokszor.

Befordultam a magam kis világába és inkább a játékok érdekeltek. Ahogy nőttem felfele, nem változtam meg. Nem jártam ki, nem érdekeltek a bulik és igazából soha nem is éreztem magam jól olyan helyeken.

Aztán ott volt a másik, hogy akár merre jártam, tényleg mindenhol azt láttam, hogy csak is helyes pasikkal vannak együtt a nők, akik jól néznek ki.

Interneten próbálkoztam volna ismerkedni, ahol 30% vissza se írt, 15% "te most ezt komolyan gondoltad ocsmányság?" 35% aki azt mondta, hogy nem vagy az esetem, 20% aki azt mondta volna, hogy max barátok lehetünk.

2019. aug. 17. 14:42
 9/28 anonim ***** válasza:
Az jó ha neked csak 30% nem ír vissza! Nekem kb 80-90% se ír vissza.
2019. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Menj be a jahm Ferenc kórházba, onnan akkor se jössz ki élve ha amúgy te kiakarnál. Elaltatnak a ge.ibe.
2019. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!