Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak csinos lányok akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak csinos lányok akik nem felszínesek?

Figyelt kérdés
Pl akiknek jó a macis férfi is és úgy hogy mellé nem cégvezető havi 1 millióval.
2019. aug. 17. 17:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Unalmas már ez...
2019. aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Neked jó lenne a lógó mellű, de csodás lelkű Rozika?
2019. aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Szóval el vagy hízva, de csini csajt akarsz. Ejnye-bejnye!
2019. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Csinosnak mondanak, és szerintem nem vagyok felszínes.

Ennek ellenére abszolút nem felszínesség, ha valaki nem jönne össze olyannal, aki nem jön be neki külsőre.

Valakinek bejön a macis test, nekem nagyon nem. Szerintem nem bűn, ha hamarabb jövök össze olyannal, akinek jó alakja van, pláne, hogy nekem is az van.

A cégvezetőséges kompenzálásból pedig annyi jön le, hogy szerinted a nőknek a pénz a legfontosabb. Hát, amíg így vélekedsz nemhogy csinos, de semmilyen lány nem lesz a párod.

2019. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
Vannak, de egyre ritkább. Akiket nem szippantott be a fácses, insta, azok lehetnek ilyenek.
2019. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Persze, vannak. De nekik nem kellene egy ilyen pasi. Na nem azért, mert mackós testalkatú és nem gazdag, hanem azért, mert a pasi maga is felszínes. Tudod, a hasonló a hasonlóhoz illik. Egy felszínes férfinek pedig egy felszínes nő a párja, ennyike.
2019. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

#5

Visszamennénk száz évet az időben, elhűlnél, hogy a mainál mennyivel fontosabb szempont volt egy átlagos nő (vagy a szülei) párválasztásában, hogy a férfi képes legyen őt eltartani (lásd pl. József Attila gyerekkorát, mire tudott menni egy nő egymaga...)

2019. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Lefordítom dagadt vagy,igénytelen,nuku stílus,mellette b_sztál kèpezni magad meg tanulni,lusta disznó vagy,kb. mekiburger sütő.

De elvárod,hogy a miniszoknyàs csinos Sarka Katás lànyok öledbe ugorjanak.

Ennyi Balázs.


Ènekeljük együtt ,,Álmodj királylány...."


Miért tèged vàlaszzon egy olyan nő?

Mit tudsz neki nyújtani?

Miért te kellenèl neki a kigyùrt sikeres,kèpzett férfi helyett akik sorba állnak érte?


Komolyan érdekel mit nyújtanál neki?


Otthon panelba TV előtt döglés nem opció.

Te sem a kövér Gizikèt akarod akkor tegyèl èrte.

2019. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

Szintén csinosnak tartanak, és szerintem nem vagyok felszínes, a külső ugyanis nem minden, a fizetés pedig végképp nem érdekel.

Igen, vannak szép lányok, akik beleszeretnek pl macis férfiakba, ahogy te is mondod. Viszont számomra nem világos, ha te egy lánytól elvárod, hogy csinos legyen, és ne felszínes, legyen egy ilyen férfival, akkor te minek nevezed magad? Hiszen nem vagy hajlandó változtatni, de neked a csinos lány kell.

2019. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyok szép, de eddig a legfelszínesebb, leggyökerebb nő, akivel találkoztam, nagyon ronda volt. Tudom szubjektív a szépség, és most úgy tűnik én is felszínes megállapítást tettem, de tényleg ronda nő volt. Folyamatosan gúnyos megjegyzéseket tett mindenkire és még sorolhatnám.
2019. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!