Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha találok barátnőt akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találok barátnőt akkor ilyen személyiséggel el fog fogadni hosszú távon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó az ismerkedésbe így barátnőm sem volt még. Sokszor azon gondolkozom, hogy ha valamikor összejön akkor nem lesz e gond az hogy nem beszélek sokat, és nem vagyok bulizós, emberek közé járó ember. Ha lenne barátnőm akkor csak olyan programokat szeretnék ahova csak ketten megyünk. Ha lenne párom akkor nagyon szeretném az tuti, és ha megbeszélünk valamit az úgy is lenne, számíthatna rám, gondoskodnék róla.

Nők ti ezek alapján lennétek valaki mellett hosszú távon?


2019. júl. 18. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Engem egyedül az zavarna hogy nem beszélsz sokat.
2019. júl. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Alapvetően a kommunikáció az egy fontos dolog. Számomra ez nagy nem lenne, hogy nem beszélgetsz sokat. Idegőrlő tud lenni, ha a másik nem érdeklődik annyira, mint én, és nem keresi az alkalmat, hogy kommunikáljon velem. Nem hogy hosszú távon, de rövidtávon se lenne ebből semmi sem.

Volt már ilyenben részem. Nem azzal van a baj, hogy nem vagy bulis, nagy társasági lény, hanem hogy az emberek iránt sem érdeklődsz, és nem keresed a kis társaságodat. Én is introvertált vagyok, és abszolút nem bulis. De beszélgetni, érdeklődni a másik iránt az vhogy alap.

2019. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ezek alapján szimpatikusnak tűnsz. Én nagyon csendes lány vagyok, szóval nehéz nálam kevesebbet beszélni.
2019. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok teljesen, de nagyon egy nő se kap utánam. Nyilván ha sokat nem kommunikálok, ezt nem is várhatom el. De egyébként így írásban jó vagyok, csak élőben valahogy leblokkolok, és kell kis idő, mire valaki előtt megnyílok... Utána persze már tudok vele beszélgetni, csak idő. Nem mindenkit engedek közel magamhoz.
2019. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Senkivel nem beszélsz sokat, vagy azért a hozzád közel állókkal fel tudsz oldódni?

A visszahúzódó, nem bulizós alkat sokak szemében pozitív.

2019. júl. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!