Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi lehet az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy már lassan 4 éve nem találok magam mellé barátnőt?

Figyelt kérdés
Sok lánynál próbálkoztam már, de a legtöbb csak barátként tekint rám vagy nem jövök be neki. 24f
2019. jún. 13. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

- ronda a külsőd

- búvalb..szott a kisugárzásod

- dohányzol

- el vagy hízva

- vonalkód vékonyságú vagy

- igénytelen vagy

- igénytelen a ruhatárad

- görbe a hátad

- büdös vagy

- nincs benned semmi extra

- silány a belső tulajdonságod

- alacsony vagy

- túl magas vagy

...stb.

2019. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

I. Nagy jelenlátó, múlt megmondó, szellemekkel nem suttogó Kolos szolgálatodra jelentkezem.


A csillagok állásából a nap-éj egyenlőség részhányadàból, valamint a politikai álláspontodból kiindulva a kérdés könnyedén megválaszolható: igen.

2019. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Külsőre átlagosnak mondanám magam. Sportos testalkat, átlagos magasság, átlagos arc és adok a megjelenésére is és próbálok igényesen öltözni mindig.
2019. jún. 13. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

Hogy értelmes valaszt is kapj. Lanyoknak csak akkor kell pasi legfokepp ha gyereket akarnak kesobb v csaladot alapitani. Lanyok tudnak valasztani ha epp nincs pasijuk 10000 sracbol. Ha akarnak. Nyilvan ok ezaltal megtehetik hogy azt valasztjak akik legkozelebb allnak az izlesukhoz.

Lanyok elvannak egyedul is, mivel a noi nem az nem olyan mint mi ferfiak hogy dulnak a hormonok meg szex meg szeretetre vagyunk. Lanyoknak ilyen teren mad,ok imkabb az erzelmi kapcsolatot hianyoljak ha eppen hianyoljak es nem a szexet. Ha ez nem igy lenne akkor nem lenne annyi fizetos noi szolgaltatas ezek pomt a ferfiak miatt vannsj,mert a nok tudjak hogy a ferfi nem birja ki ha nincs csaja es elmegy es fizet erte.

En azt tudom tanacsolni mivel nekem sincs csajom,ne foglalkozz vele mert belebolondulsz.

Ha nincs akkor nincs,attol meg az ember elhet ugyanolyan ertekes eletet

Pl en nimcs csajom de ezaltal lett karrier meg penz, es nagamra eltudom mindig kolteni,bar egyedul megyek koncertekre de ez engem mar nem erdekel.

27,/f

2019. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz bármire következtetni. Nekem azt hangoztatták eddig sikeres férfiak, hogy a nagyon nagy emberismeret és helyes helyzetelemzés ad előnyt, avagy jól kell tudni választani. Érzék kell már ehhez is. Második szabály, a jó műsor...
2019. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
Az a baj, hogy minden relatív... lehet sportos alkattal egy amatőr vizilabdásra is gondolni, a nők egy része meg Lazar Angelov-ra asszociál.
2019. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy testépítő, de van egy alap szalkas fizikumom és nem hiszem, hogy ezen múlna a dolog, hiszen látok gyönyörű nőket elhízott és nagyon vékony férfiakkal egyaránt. Egyébként ettől függetlenül teljes életet élek, van hobbim, munkám, eljárok bulikba, fesztiválokra, kikapcsolódni, de mégis vágynék már egy komoly kapcsolatra.
2019. jún. 14. 21:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ma láttam ellőttem mentek, egy testes szemüveges srácotegy nagyon szép lánnyal, még csokoloztak is előttem. Fogták egymás kezét. ÉS nem tud gazdagnak a srác, nem oylan ruhában volt, gyalog mentek panellakásba.

Tehát én nem tudom hogy választanak a lányok, vagy ez müködik.

talán a szerencse is közrejátszik, vagy amikor éppen olyan érzelmi szinvonalon vannak a lányok, és akkor udvarolni nekik, kedvesnek lenni velük aztán vagy sikerül vagy nem.

2019. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Azert,mert aki ekkora gyokersegeket kerdez a gyakorikerdeseken, annak kevesebb agya van, mint egy marek lepkenek, es ezt nem szeretik a csajok!
2019. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Hiába fényezed magad, egy nagy rakás szar vagy! 24 évesen már érteni kellene annyira a nők nyelvén hogy fel tudj szedni neked tetszőket!
2019. júl. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!