Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos férfiaknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos férfiaknak miért nem jut barátnő?

Figyelt kérdés

Csak egy példa oldal, hogy értsétek:

[link]

Ezen a képen 3 tipikusan átlagos férfi van a fiatalabb korosztályból. Se nem jobbak se nem rosszabbak az átlagnál, pont átlagosak. Viszont fogadni merek, hogy egyiknek sincs barátnője. Rengeteg ezekhez hasonló férfit ismerek, és tudom milyen a mai világ. Az ilyen férfiaknak egyszerűen nem jut nő, vagy max 10-20%-uknak ebből a kaliberből. De az is qrva kevés, az átlagos nőknek meg 80-90%-nak van barátja. 100%-ának meg jutna pasi, csak nem elég jó nekik senki.

Miért van az, hogy az átlag férfiak legnagyobb részének manapság egyszerűen nem jut barátnő, nem jut társ?


2019. aug. 18. 00:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Tehát a férfiak 80%-a átlagon felüli?
2019. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
"Miért van az, hogy az átlag férfiak legnagyobb részének manapság egyszerűen nem jut barátnő, nem jut társ?" - Kérdező, miért kell bedőlni minden ostobaságnak, ahelyett, hogy a józan eszed használnád??? Nézz már meg egy akármilyen KSH statisztikát vagy népszámlálási adatot, hogy az emberek hány százaléka él házastársi vagy élettársi kapcsolatban... ha ott 50% feletti számot látsz a 18+ generációra, az pontosan azt jelenti, hogy az átlag férfinak és az átlag nőnek van társa. Csak épp ők nem nyafikáznak minden fórumon szemben azzal a kisebbséggel, akiknek nem jut.
2019. aug. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

#1, úgy tűnik...:)))

(a kérdezőben nem tudatosult, hogy a többség az mindig az átlag, és a kisebbség az átlag alatti vagy feletti)

2019. aug. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Ez a matek sehogy nem jön ki.

Téged sem az eszedért fognak szeretni.

2019. aug. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%

Ez amit így amit állítasz nem teljesen fedi a valóságot,bár van benne valami szerintem. Én inkább átlag alatti pasi vagyok és voltam is fiatalabb koromban is. Barátnőt azért tudtam szerezni néha, de erős kompromisszumokkal. Életem során talán 1 barátnőm volt, aki tényleg tetszett külsőre. Én is szerettem volna válogatni a csajok közt, mint néhány nagymenő, jó testű haverom,de persze ez nálam nem működött. Persze én mindig sokkal hosszabb ideig voltam szingli mint ők, akár évekig. Alkalmi szexben, egyéjszakásban sosem volt részem. Ugyebár azért mert én nem vagyok jó pasi,még nekem is a szép lányok tetszenek. Na ez az ami nem jut nekünk.

46f

2019. aug. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Miben átlagosak ezek a fiúk szerinted? :-o
2019. aug. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Így van! És amelyik ezt nem tudja elfogadni... legyen öngyilkos
2019. aug. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, de én nem ezt látom. Ki kell menni az utcára és sétálni egyet egy parkban, egy lakótelepen, stb. Az átlagos emberek is párban vannak, csak a különbség az, hogy ők a hozzájuk illő párral vannak és nem álmodoznak valamilyen elérhetetlen külsejű nőről/férfiról.
2019. aug. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
2: KSH torzít, mert ilyen alapon az átlagembernek 4 gyereke van és Lakatos a vezetékneve. Messze nem ők az átlag attól, hogy számosságban torzítják a statisztikákat.
2019. aug. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

Én átlag alatti vagyok, és van.


Szerintem az lehet a gond, hogy mi átlag alattiak lenyúljuk a csajokat (meg persze az átlag felettiek, de ők túl kevesen vannak az összes csajhoz

, muszáj besegitenünk nekik, hogy az átlagosak elnyomása tökéletes legyen)

2019. aug. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!