Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy számok törvénye szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy számok törvénye szerint így összejöhet egy átlagos pasinak egy csinos barátnő?

Figyelt kérdés

Utcán buszon villamoson stb., szinte minden csinos nőhöz odamennék hogy nagyon csinos vagy tetszel nekem, ismerkedünk?


Lehet 1000 nőből 1000 elutasít de 1001- kel lesz valami rosszabb esetbe csak szex..


2018. júl. 10. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ne így menj
2018. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
* oda hozzájuk, mert az 1001-edik is elutasít.
2018. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Milyen már az, hogy odamész az egyikhez, az lepattint, aztán mész a 2 méterrel odébb lévőhöz, és így tovább?

Minimum visszatetsző, mert még ha látna is benned potenciált az egyik, elmenne tőled a kedve, látván, hogy 2 perce még mást próbáltál befűzni.

Azt fogja gondolni teljes joggal, hogy neked mindegy, csak legyen valaki.

2018. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Megfordítva a dolgot, neked kéne olyan csaj, aki egy buliban előtted 10 pasival smárolt, egyet meg le is cumizott a vécén, de azt mondaná neked, hogy komolyat akar és csak veled?
2018. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja, és nem csak... Ha már itt tartasz, olvass pick up-ról. Ajánlom a The Game-et Neil Strauss-tól. Segít majd átformálni az elméd és rárakni erre az útra. Énis bejártam és még járom. De nem már nem érdekel az hogy mindenkit megfektessek :) Ha elolvasod a könyvet utána tudni fogod hogy mit keress.
2018. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ hogy mit értesz átlagoson. Ha szépítő kifejzést a rondára, akkor nem lesz csinos nőd. Ha átlagosan helyes pasi vagy akkor meg simán lehet.
2018. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
3. Te Hülye vagy....nyilván nem olyanhoz megyek aki látta az előző ismerkedésemet.....
2018. júl. 10. 15:56
 8/16 A kérdező kommentje:
6. Azt mondják tisztára Mr bean vagyok kinézetre
2018. júl. 10. 15:59
 9/16 acelsziv ***** válasza:
82%

Akkor csak villanj be egy zöld- Minivel és egy Teddy macival. Tuti siker.

Csak még nem tudom, kinél.

2018. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
szerintem 100ból is simán meglenne, vagy még kevesebből, csak csiszolj egy kicsit a társalgási skilleden. mert mi van ha azt mondja a csaj, hogy oké, ismerkedjünk? szóval tudni kéne a következő lépcsőfokokat is.
2018. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!