Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még motiválatlan és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még motiválatlan és depis stílusú, de átlagos külsejű lányok vagy ma már minden kicsit is vonzó csaj egy hedonista élvhajhász?

Figyelt kérdés
Mivel én is eléggé motiválatlan, lusta, embergyűlölő és életunt fizikai/lelki roncs vagyok így nehezen megy az ismerkedés, de jó lenne hozzám hasonló lányt találni, akivel közösen együtt panaszkodhatnánk és depiznénk. Hol tudnék ilyen csajokkal ismerkedni? Léteznek még ilyen lányok manapság? Mert én azt látom, hogy aki kicsit is eléri az átlagos külsőt az tele van életenergiával, boldogsággal, célokkal és szenvedéllyel.

2019. jún. 9. 23:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

van egy ismerősöm,aki rendszeresen meg akar halni,ezt szokta közölni a szociális médiában is.

ha gondolod segítek megismerkedned vele.

2019. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Ha olyasvalakivel vagy együtt, aki ugyanolyan 'lelki roncs' mint te, akkor az életben nem fogtok kilábalni ebből az állapotból, mindketten csak egyre mélyebbre és mélyebbre süllyedtek majd.

Előbb hozd rendbe magad, utána próbálj kapcsolatot kialakítani. Egy párkapcsolat olyan, mint egy vár. Egy várnak, hogy erős legyen, stabil alapokra van szüksége. Ennek a várnak a két ember az alapja. Ha ilyen instabil, imbolygó alapokra próbálsz várat építeni, nagyon gyorsan összeomlik majd. Ideig-óráig működik, hogy egymásra támaszkodva próbáljátok kiegyensúlyozni a várat, de nem lehet soká bírni, és utána csak rosszabb lesz.

Találd meg önmagadban a boldogságot, csak akkor leszel képes valakivel együtt boldognak lenni.

Bár az írásodból nekem úgy tűnik, hogy te nem akarsz kimászni ebből a gödörből amiben vagy, inkább csak még mélyebbre ásnád magad. Tök jól elvagy a langyos húgyban.

Mondd csak, miért jó neked ez?

2019. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%

#2


Azt honnan tudod, hogy nem kísérelt meg kimászni ebből, csak aztán nem jött össze? Pár tucat kudarc után valahogy nehezebb újra elkezdeni - főleg, hogy nincs sikerélményed benne.


Én már csak tudom.

2019. jún. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Az fogalmazásmódjából teljesen így jön le, nekem legalábbis.

Egyébként én is voltam ilyen helyzetben, voltam már nagyon mélyen, szóval elhiheted, tapasztalatból írtam amit írtam.

2-es voltam

2019. jún. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Ezt a "keressünk hasonlóan depis párt" én sem tanácsolnám neked. Abban a pillanatban, hogy egyikőtöknek igénye lesz kilábalni, a másik kolonccá válik. Egyre több feszültség forrása lesz a folyamatos morgás, semmittevés, önsajnálat, miközben a másik fél szeretné élvezni az életet. Papíron szép dolog a segítsük egymást ill. úgy szeretlek ahogy vagy, de a valóságban nagyon kimerítő egy mentálhigénés problémákkal élő ember mellett kitartani. Sajnos tapasztalat. Azt tudnám tanácsolni, ha megfogadod, hogy próbálj akár szakember segítségével kiszakadni ebből az életmódból.

De a kérdésre: vannak, csak ők is "lusták" és otthon ülnek.

2019. jún. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

#4


Szép munka, de akkor te vagy szerencsésebb, vagy erősebb voltál az átlagnál.


Én sajnos nem.

2019. jún. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Pszichiáter varoterme.
2019. jún. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem az a "mentálhigénés problémákkal élő ember", aki semmi ilyet nem tud tolerálni, soha semmi problémáját nem vállalja, másokéról pláne hallani sem tud, mert befordulna tőle, csak nullától 24-ig erőltetetten vigyorog, vagy pozitívkodik. És néhány ilyen poszthoz fellengzősen leírja hogy a depisek így meg úgy. Kérdező, fogd fel úgy, nem vagy depis hajlamú, nem is depis nőt keresel, csak olyat aki lelkileg egészséges, és a körülötte lévő nem rajta múló problémákra egészséges szomorkodással reagál. De majd biztos sokszor jól érzitek magatokat együtt, ha nem kötelező pozitívkodni.
2019. jún. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos mindig létezett és létezni is fog olyan, akinek nincs rendben az élete, de amit itt felvázolsz, az egy elég gyilkos mentalitás.

Az, hogy valaki magába zárkózik, nincs életcélja, és "depis", nem jó tulajdonságok. Ezek olyanok, amik tönkre tudják tenni az ember életét, és minden erőddel változtatnod kell rajtuk, nem pedig *~*~*elfogadni magad úgy, ahogy vagy*~*~*

Ha direkt ilyen lányt keresel, akkor maga a gyengeség lesz vonzó a lányban, azaz nem hogy te meg fogsz rekedni ebben rossz élethelyzetben, de még a lányt is magaddal rántod, hiszen neked az kell, hogy gyenge legyen, hogy ne akarja összeszedni később sem az erejét, hogy többet kapjon többet az élettől, és ne törjön ki a helyzetéből.

Úgy leélni a hátralevő éveidet, hogy sopánkodsz dolgok miatt, nem élet, és ehhez társat keresni többet árt, mint használ.

Először egy terapeutát keress (még akkor is, ha szeretsz dagonyázni a saját nyomorodban), a társkeresés ráér utána is.

2019. jún. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Vannak ilyenek, de csak le fogjátok egymást húzni. Ha az egyik kezdene kilábalni a depresszióból, a másik visszahúzná.

Nem lenne jó kapcsolat.

2019. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!