Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha huszonévesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha huszonévesen nem családalapítás céljából szeretnék kapcsolatot, hanem, hogy egy csinos lány legyen a "lelkitársam"?

Figyelt kérdés
Mindig a gének továbbörökítésével példálóznak sokan, hogy a nők azért akarnak szép és vonzó férfit, mert a legjobb géneket szeretnék továbbadni általuk. Viszont nekem nincsenek terveim gyermeket vállalni, így a rossz génjeimmel se kellene foglalkoznia az illető lánynak ha kapcsolatról van szó.

2019. aug. 19. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se akarok gyereket, a párom sem, de azért fontos, hogy vonzódjak hozzá, és ő is hozzám.


(Te is csinos barátnőt akarsz, de gént továbbörökíteni nem. A lánynak talán nem lehet olyan vágya, hogy egyáltalán vonzódjon ahhoz, akivel együtt van?)

2019. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért példálóznak vele sokan, mert az emberek szeretik a nagyon egyszerű, nagyon könnyen emészthető magyarázatokat (bármiről is legyen szó). Annyi az ellenpélda, hogy holnap estig lehetne sorolni.
2019. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
És azért akarnak vonzó pasit, mert ők szexuálisan is vonzóbbak.
2019. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azért szeretnék vonzó párt, hogy szép gyerekem legyen, hanem hogy legyen gusztusom vele szexelni és élvezzem is.
2019. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen, normális. Én se szeretnék gyereket, sőt, esküvőt se.
2019. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lol, te is szép lányt akarsz, akkor milyen alapon bírálod a nőket, akik vonzó férfira vágynak?
2019. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy rossz érv amellett, hogy a selejt génállományod így megfelelő lenne.


Nem barátom, mindenkinek tisztában kell lenni a saját vonzóságával és azon a szinten keresgélni. Esélyed sincs a jó nőknél ha csúf vagy.


Egyetlen lehetőség van, kb exponenciálisan megemelni az elemszámot. Egy kategóriaugrás kb 10x annyi próbálkozást fog jelenteni.

Plusz mással kell keményen kompenzálni.


Igen, vannak kifejezetten ronda férfiak kifejezetten szép nőkkel. Ők viszont kompenzáltak. Hatalmas önbizalom, humor, stílus, intelligencia persze férfiasan tálalva.


A lényeg, hogy valami egyedit lásson benned a csaj. Természetesen értelmiségről beszélek,nem szolis cicáknál. Azoknál semmiképp nincs esélyed, csak pénzért.

2019. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze. Mi sem akarunk családot alapítani a párommal. Szerintem a sz*ros pelus cserélgetés és a hiszti hallgatás nekünk nem való. XD


Ráadásul nekem is tetszik, hogy magam miatt szeret, nem azért, mert a tenyészkancát látja bennem.

2019. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!