Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogyan és hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan és hol próbálkozzak, hogy ne ez legyen a vége folyton?

Figyelt kérdés

Van két lány. Az egyiket már régebb óta ismerem, s megpróbáltam közeledni felé (tortát is sütöttem és díszítettem neki az egyik nagyobb alkalomára). Lepattintott azzal, hogy nem lát bennem többet egy barátnál. (Ekkor még javában munkakereső voltam, tanulmányaimat csináltam.) Most lett állásom, szakmában, kifejezetten nem rossz a fizetés kezdőként.

Most folyton hívogat - egy megtakarítási ügynöki munkát csinál - , becézget hogy mikor akarok találkozni már vele, mert lenne egy jó ajánlata. Annyit tudok, hogy most egy 45 éves pasival volt együtt legutóbb, a hölgy 20-21 éves. Láttam is már a pasit, mert már vagy 2x az ő kocsijából szállt ki, egyszer egy Ford Mondeo-val, egyszer meg egy nagyobb BMW-vel volt a faszi.


A másik lánnyal régebben randiztam. Spontán kértem el a számát egy plázában. Akkor ő is lepattintott, hogy ez csak barátság lehet. Most, hogy megtudta (facebook), hogy lett szakmai melóm, rám írt, hogy rég beszéltünk, és hogy nem-e akarnék találkozni valamikor.


Én tudom mindkettőnek a szándékát, legalább is sejtem, de fel nem fogom, hogy nézhetnek ennyire balféknek, hogy azt higgyék belemegyek.


Komolyan, merre keresgéljek végre rendes lány után? Adjatok valami GPS koordinátát, mert ha utazni is kell érte, megyek tankolni, és azonnal indulok, csak könyörgöm ilyeneket ne, mint eddig!


28/F



2015. okt. 11. 00:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
van 1 rossz hírem a nők 99% a ilyen!
2015. okt. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szedd le a Facebook-ról a számukra látható álommelódat!

És mondd meg a befektetős hölgynek, hogy otthagytad a munkát, mert inkább zenész akarsz lenni, szabadúszó, de a randiban benne vagy.

2015. okt. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Egyébként pont evvel húztad be őket az életedbe, hogy ezt közhírré tetted.

NEKED fontos, hogy menő munkád van, és széttrombitáltad ország-világnak.

Ha nem lenne NEKED fontos ez, szóval sem említenéd senkinek, nemhogy idegenek számára láthatóvá tedd!

2015. okt. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Második egyébként: egyik nő közeledéséből sem jön le nekem, hogy kifejezetten párkapcsolati jellegű volna a közeledésük. Inkább tűnik szakmainak. Szakmai/pénzügyi, stb. partner vagy nekik most már, hogy te is beléptél a dolgozók világába.
2015. okt. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Persze, hogy fontos. Hiszen sikerült elindulni a szakmai úton, amihez teszem hozzá elég rögös út vezetett.

Nem hiszem, hogy van olyan ember, akinek ne lenne fontos a munkája, pláne ha a szakmája is, és szereti...

2015. okt. 11. 00:22
 6/17 anonim ***** válasza:

5: Úgy értve nem fontos, hogy nem teszi közhírré.

az emberek 90%-a NEM teszi közhírré a neten, hogy hol dolgozik... Egyébként is szenzitív adat, hivatalosan is vissza lehet élni egy ilyen infóval.


Most ha Te ekkora hangsúlyt teszel rá, hogy mindenkivel tudasd, akkor miért zavar, hogy közelednek hozzád azok az emberek, akiket érdekel, hogy mit dogozol?

2015. okt. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

szerintem semmi baj nincs azzal ha valaki kiírja facebookra hol dolgozik...


sajnos az ilyen lányokat nehéz kikerülni, és nincs rá bevett módszer, hogy hol kell próbálkozni. a normális és a nemnormális lányok is mászkálnak mindenfelé :D

2015. okt. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha csak pusztán emiatt közelednének, semmi nem lenne, de lehet nem írtam le elég világosan: utalásokat is kaptam rá, hogy nem csak a kapcsolattartás miatt találkoznának. Főleg a második leányzótól.
2015. okt. 11. 00:30
 9/17 anonim ***** válasza:
8: Értem. És akkor mi az, ami "mindig ez a vége" a dolgoknak?
2015. okt. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mert ez csak két példa az életemből. A két legkonkrétabb. Nem csak ezzel a két lánnyal akartam ismerkedni, két ilyenből még nem tudok következtetést levonni, nemhogy általánosítsak... sőt! Általánosítani még 100 után se, mert bár lehet én vagyok nagyon optimista és naív, de csak akad olyan lány, aki rendes.


Itt a fő kérdés a "Hol keressem?" :)

2015. okt. 11. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!