Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem jol kereso szingli 30 as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jol kereso szingli 30 as ferfiak? Mennyire megalázo érzés, hogy azért mert nem kerestek jol (mindneki sejti, mennyi az annyi, ami egy atlag no szemében elfogadhato a pasitol), a nok 90% levegonek nez?

Figyelt kérdés
A 10% meg...gondolom sejti mindenki, hogy nem átlag no....Tehát pl adott egy ertelmes ferfi, diplomas, de nem orvos, programozo, mernok, kozgazdasz, stb. Akkor tobbseguk nem keres jol, sokan az allami szferában rosszul keresnek, pedig jo eszuk van. De ne ossza itt az eszt a mernok a magas lorol, hogy menj el programozni (o meg menjen el agysebesznek). Nem mindenki tud sebesz lenni, programozni, kozgaz egyetemet vegezni, stb. Tehát a kerdes azoknak szol akik hasznalhato tanácsokat tudnak adni. Jo, váltani kell. De nehéz, es nem talalsz lehet olyat, ami tobbet fizet. Abbol meg elege van egy ido után az embernek, amikor az atlagos kinezetu és keresetu nok 80%-a mernok pasit talál a kornyezetemben. A maradek 20 meg inkabb egyedul van és vár az orvosra, mérnokre, gazdag vallalkozora.
2019. aug. 19. 16:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Arra esetleg nem gondoltál még, hogy szarul nézel ki?

Biztos hogy nem az átlag/alacsony fizetésed miatt néznek levegőnek a nők.

2019. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nézd... én sem keresek jól (bár kinek mi a "jól", igazából messze a "hivatalos" átlagfizetés alatt, kb. a valódi átlagfizetésnek megfelelően, de amikor feleennyit kerestem, akkor is volt, aki a pénzemért nyomult...), de azért az, hogy a nők 90%-a emiatt ne venne észre, egyszerűen ostobaság. És nem, nincs mérnöki diplomája az emberek 80%-ának, hiába is sugalmazod ezt. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány nő utasított vissza az anyagi helyzetem miatt, és azt sem bánom, legalább nem egy olyan mellett kötöttem ki, aki a sétáló pénztárcájának tart.
2019. aug. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!