Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy néha rámtör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy néha rámtör ez az érzés?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok, ami jól működik.

De néha úgy hiányzik, hogy megismerjek másokat, flörtök, kalandok stb.

De mikor épp nem volt senkim, akkor nagyon rövid idő alatt megutáltam a szingliséget és vágytam egy stabil kapcsolatra.


Nem akarok félrelépni, de idegesít ez az érzés.

Fiatal vagyok még, lehet ez az oka.

Sosem voltam bulizós, népszerű lány, mondhatni nem éltem ki magam, de nem is tudnám, ha lehetne se.


Mással is szokott lenni ilyen? Le lehet ezt gyűrni véglegesen?



2017. febr. 28. 13:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
24L
2017. febr. 28. 13:28
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Előbb-utóbb valaki meg fog dugni, a barátodnak meg nagy fájdalmat fogsz okozni. Legyen annyi gerinc benned, hogy most szakítasz vele; jobbat érdemel nálad.
2017. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon kedves vagy, de nem válaszoltál a kérdésre.

A kedvedért még egyszer: "Nem akarok félrelépni", és kiegészíteném, hogy nincs is kivel, mert egyáltalán nem beszélgetek pasikkal baráti szinten sem.

2017. febr. 28. 13:32
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Én ebből a szempontból "kiéltem magam" és ki merem jelenteni, hogy nem nyújt olyan pluszt a flörtölés meg a kaland, amiért megérné eldobni egy jól működő párkapcsolatot. Mert aki "új" hosszú távon az is elveszítené az izgalmas, érdekes voltát, jó eséllyel kibuknának a kellemetlen tulajdonságai is.

Egyébként van olyan "ártalmatlan" szintű flörtölés, ami még nem veszélyezteti a párkapcsolatot, és kb. mindenki űzi anélkül, hogy tovább akarna lépni. Új emberek megismerésétől sem tart vissza senki szerintem...

Az újdonság varázsa, a finom flörtölgetés kiélhető párkapcsolat mellett is. Olyan szinten, amit még akár a párod előtt is felvállalnál!

2017. febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Valóban?

Milyen flört fér bele kapcsolat mellé? Én ezt elképzelni sem tudom.

2017. febr. 28. 13:41
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
"mondhatni nem éltem ki magam, de nem is tudnám, ha lehetne se.De hianyzik a flört srb..."Bocs de éretlen vagy!Nem is kicsit!Mi a kérdés? Nincs kérdés.Flörtölnél de minek....egy az nem menne,nem is vagy népszerű..így nem.is kellenne.Azt sem vagy képes megbecsülni amid van.Inkább tedd ossze a kis kacsóid h van valakid.Vag szakíts és feküdj le pasikkal.Már ha megy,ügye.34/L
2017. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
* ugye
2017. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os, egy szavadat sem értem.

De azt érzem, hogy engem oltogatnál, ha sikerülne. :)

Nem azt mondtam, hogy nem lenne rám kereslet, hanem hogy szándékosan kerülöm az ilyen szituációkat, ahol esetleg ezt jelezni tudják felém a férfiak.

2017. febr. 28. 14:05
 9/13 anonim ***** válasza:

De akor mi a kérdésed Kedves kérdező??Ha nem erzed az a Te bajod.

Ott a tanács a végén ha az elejét nem is érted.

2017. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És azért tör rád ez az érzés mert éretlen vagy,de már ezt is írtam.De nem érted..
2017. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!