Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az utolso fél evben 3 csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utolso fél evben 3 csak szexet adó kapcsolatom volt, pedig tarsat keresek, mert felemesztem magam hogy nics parom. Azon vagyok, az utolsotol megkerdezem, miert nem keresett a tovabbiakban. Lehet ilyet kerdezni?

Figyelt kérdés

Nem birom, twljesen kivagyok, mi a hiba velem. K..se vagyok, nem penzert fekudtem le. Nagy hiba van bennem hiaba helyes. Miert nem kerdezhetem meg?

Nem tudom h elem tul az eletem.

1-2 valasz eleg

Tetszettem neki nekem is de inkabb megfelelni akartam h akarja tovabb. Belehalok a maganyba amit teremtek onmagamban.

Sokan vannak egyedul de az mas. Vannak korulottem de elveszett vagyok. A gyerekeim elik a sajat eletet. Baratno nincs. A kolleganok idegenek tartok toluk. A testverem onzo karrierista rossz a viszonyunk. Már rég nem kéne itt lennem de gyáva vagyok es megalazott.


2019. aug. 20. 10:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő vagy, mert még normális indokot sem tudsz, hogy miért akarod ezt, de nem bírod ki nélküle.
2019. aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

12eve elek maganyban mindent elvesztettem illetve dehogy. ÉLNEK a gyerekeim.

Te nem erted mit irtam. Nem az a konkret ff, hanem az egesz.

lefekszek es utana nem kellek

2019. aug. 20. 10:37
 3/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, hány éves vagy?Gondolom már nem fiatal mert azt írtad,hogy a gyerekeid élik a saját életüket.


Azon meglepődtem,hogy írod, megkérdezed az utolsót miért nem keresett a továbbiakban?Felnőtt emberek vagytok, alap lett volna,hogy elmondja mi az oka ennek. Pl. úgy gondolja,hogy nem egyformák a céljaitok, az életformátok, nem akar költözni, azt sem akarja,hogy Te menj hozzá stb. Felnőttek kapcsolatában ezek mind problémát/kompromisszumot jelentenek, tehát nincs abban semmi,hogy erről beszélni kell.


Arra is gondolok,hogy alkalmatlan vagy szexkapcsolatra, csupán azért mentél bele mert azt hitted,hogy így majd meg tudod tartani a férfit, és ez a helyzet magában megvisel Téged, akár megalázónak is érezheted, ami az egyébként is labilis lelkivilágodat még jobban aláássa.


Próbálj nyitni a környezetedben, ne legyél ilyen magányos! Miért nem bízol meg a kollégákban?Egy sincs olyan akivel hosszabb ideje együtt dolgozol és megbízol benne?

2019. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

12eve elek maganyban mindent elvesztettem illetve dehogy. ÉLNEK a gyerekeim.

Te nem erted mit irtam. Nem az a konkret ff, hanem az egesz.

lefekszek es utana nem kellek

2019. aug. 20. 10:43
 5/18 A kérdező kommentje:

akkor szerinted megkerdezzem?

ugy kellett volna ahogy irtad.

de nem igy volt.

Soksok éves. Es csinosnak mondott. Megalaztam magam ujra es ujra. Nem birom el a terhet amit magamra tettem.

Ugy kellett volna. Intelligensen felnotthoz melton

Kollegak. Az munka. Ilyet nem lehet elmondani

2019. aug. 20. 10:53
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül , én férfi vagyok és ugyanígy vagyok ezzel a dologgal.

Hiába minden , próbálok mással foglalkozni, vannak hobbijaim , de folyton eszembejut hogy mindez mit sem számít ha nincs mellettem senki.Nehéz az biztos.

A megoldást sajnos én sem tudom, találni kell valakit aki elfogad úgy ahogy vagyunk és akkor boldogok lehetünk.

2019. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Privatban is irt egy kedves fiatal srac. Kulon koszonom!

Nehez

Nagyon.

Gazemberek mind, akiknek ennyit er a testi kapcsolat

Az ember pedig menjen a fenebe, az nem kell. Buta ilba vagyok.

2019. aug. 20. 11:26
 8/18 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok, és én sem vagyok fiatal. Majdnem 40 éves voltam amikor párt találtam. És nem is kerestem, Ő talált rám, vélhetőleg szerencsés voltam. Tböb lehetőségem lett volna, sőt, azóta is. DE: arra mindig ügyeltem,hogy legyenek emberi kapcsolataim, ezeket ápoltam, találkoztunk, beszélgettünk. Vannak barátnőim, persze már Ők sem huszonévesek, családosak, de felvesszük a telefont, vagy összejövünk egy kávé mellett beszélgetni.

Nem ítélem el a szexkapcsolatot, de sosem kezdtem volna azzal,hogy így találjak párt.Aki korban Hozzád illő és párt keres, annak nem hiszem,hogy elsődleges és kizáró tényező a jó szex.


A legfontosabb,hogy szedd össze magad lelkileg, nyiss a világ felé, próbálj kapcsolatokat teremteni, amik nem kell, hogy törvényszerűen komoly barátságok, szerelmi viszonyok legyenek, csak kellemes emberi kapcsolatok ,amiben jól érzed magad.


Járj fodrászhoz/kozmetikushoz/csináltass egy szép színá körmöt, tedd helyére az önbizalmad és akkor hidd el, Rád talál a szerelem is. Aminek keresését én egy kis időre most felfüggeszteném, spontánná tenném/a sorsra bíznám legalábbis.

2019. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk én úgy vagyok ezzel, hogy amíg él olyan akinek számítok addig nincs gond. És úgy 55 körül leszek mikor meghalnak ezek a személyek. Ha akkor még mindig kilátástalan, akkor kétely nélkül lépek le a világból, nincs kedvem pszicho öregnek lenni, főleg nem úgy, hogy mikor meghalok hónapok múlva törik rá az ajtót a múmiámra, mert "gyanúsan nincs fizetve a számla"
2019. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

ertem

azon vagyok hogy ne legyek a (vilag) kornyezetem terhere

eltem már eleget

a gyerekeimnek legyen jo, sokkal jobb, mint nekem

de nem konnyu ám azt megtenni. ep elmevel nem konnyu

2019. aug. 20. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!