Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hónapok óta nagyon keresgetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta nagyon keresgetek barátnőt, de nem lett sajnos senikim. Ha fél év alatt nem találtam senkit, akkor van esélyem hogy fogok a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Társkeresőkön próbálkozom. De csak néhány lánnyal irogattam, de nem lett találkozás belőle, sajnos:(

Miért ilyen nehéz nomális kapcsolatot találni? :/

Nem nézek ki pedig annyira borzalmasan, mert volt olyan aki rámírt. És a személyiségemre sem mondanak rosszat. De egy idő után valamiért véget ér a beszélgetés, vagy eltűnik.

Mi ennek az oka?

Élőben azért nem ismerkedem, mert nem olyan a személyiségem, hogy csak úgy el tudjak kezdeni beszélgetni valakivel.

21 éves vagyok.


2018. okt. 2. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

21 évesen ne picsogj itt úgy, mintha már holnap meghalnál, oké?


"mert nem olyan a személyiségem, hogy csak úgy el tudjak kezdeni beszélgetni valakivel."

Akkor még se olyan a jó a személyiséged, úgyhogy gyúrjál rá arra egy keveset.


Lehet, hogy nem vagy valami érdekes személy.

2018. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tudom, de akkor is rossz, hogy ennyi idősen is edgyedül vagyok:(

Pedig annyira jó lenne szeretni valakit:)

2018. okt. 2. 20:23
 3/14 he84 ***** válasza:
Nem kell görcsölve sietni, ez nem verseny, nem vagy öreg. Állj hozzá pozitívabban, az segít és legyél türelmes. Ám ha élőben nem tudsz jól beszélgetni, érdeklődni a másik iránt, akkor ne várd, hogy netes ismerkedés közben, vagy után megfelelő lesz a randi. Némiképp változtatnod kéne.
2018. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hogy miért nem lelsz senkit, arra több magyarázat is van.

- Egyrészt nagy a konkurencia, sokkal több férfi van 35 éves korig, mint nő.

- Másrészt mert átlag vagy. Belőled 12 egy tucat. Jelentéktelen eltérésekkel, de ugyanazt tudod, mint egy másik pasas. Tehát egy nőnek nincs rá oka, hogy pont téged válasszon, ne egy másikat, aki ugyanazt nyújtaná, amint te. Nincs semmi olyasmi, ami miatt felfigyelhetnének rád a csajosok, ezért nem is teszik.

A megoldás? Ki kell törni az átlagból, mégpedig olyasmivel, amit a nők értéknek tartanak. Ez lehet jó külső, és lehet rengeteg pénz, az ilyen pasasoknál a nők maguk kezdeményeznek.

2018. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Mi ennek az oka?"


Neked nem mondták még h abban a korcsoportban vagy ahol a legnagyobb igény van a 20-on éves nőkre.

21 éves F-ként kb esélyed se lesz akkora a konkurenciád mint az Everest.

2018. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez szomorú:(
2018. okt. 2. 21:02
 7/14 anonim ***** válasza:

"Ez szomorú:("


Nos ettől még igaz. Kb 30 felé kezd el fordulni amikor a gyereket akarok típusú nők megjelennek. Nekik már v mivel szerényebbek az elvárásaik.

De egy 20 éves nő brutálisan sokat ér és ezt tudják és kíméletlenül ki is használják.


Kapitalizmus van, jobb ha hozzászoksz.

Ha csak egy átlag 21 F vagy mehetsz is a levesbe.

Van 50 ezer ugyanilyen pasi.

2018. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 peca1000 ***** válasza:

Átlagcsajokkkal randizgass, lesz siker.


Uncsitesóm (40 éves) már 8 éve keres komoly kapcsolatra, de feladta, mert az összes nőnek szexre kellett csak.


Most már ő is csak szeretőket tart.


Én (42 ffi) felmentem Badoora kiváncsiságból körbenézni ( van kapcsolatom nem keresek senkit), egy nap alatt csomó nőnek kedvence lettem, pedig aztán én nem vagyok egy szép gyerek :)

2018. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Átlagcsajokkkal randizgass, lesz siker."


LOL sikeresen pofára fog esni :) De azt nagyon.

Egy átlag 20 éves csaj is brutálisan sokat ér.

Kb mint ha azt mondád h 500 ft-ért vehetsz egy Bugatti-t.


Nem kell messzire menni pl ott van tesóm szakítás után 1 nappal már volt pasija. 22 éves.

Még külön ki is emelte egy mondandójában h de JÓ mert neki csak válogatnia kell.


Ja 1X odajött h segítések neki dönteni mert 2 pasi közül most melyiket válasza.


Felesleges kamuzni a gyereknek h átlag 21 évesként dőlnek majd rá a nők mikor ő maga mondja h FÉL ÉVE nincs senki.


Költöi

Szerinted egy átlag 20 éves csajnak hány óra vagy nap kell ("rosszabb esetben") hogy szerezzen egy pasit ?

2018. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9 es, bocsi, de a tesód nagy r..... lehet, hogy szakít és márnap már más barátja van. Jó esetben ilyenkor egy ideig maga alatt van valaki, és idő kell.
2018. okt. 2. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!