Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kelet-ázsiai fiúknak bejönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kelet-ázsiai fiúknak bejönnek a magyar lányok?

Figyelt kérdés

Komoly párkapcsolatra gondolok. Nekem nagyon tetszenek a koreai,japán, kínai, vietnami fiúk, de nem ismerek és nem is látok ilyen párokat. Fordítva gyakoribb, amikor a lány kelet-ázsiai, a fiú pedig magyar. Van esélyem ilyen fiút találni?

20L



2019. aug. 20. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Annyi esélyed van, mint nekem ázsiai csajt találni...
2019. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"Fordítva gyakoribb, amikor a lány kelet-ázsiai, a fiú pedig magyar. "


Az ázsiaiak nem igazán keverednek szóval nem tudom ezt honnan szedted. Pl a Japánok különösen utálják az idegeneket.


"Van esélyem ilyen fiút találni?"


Ázsiában mindképpen.

2019. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem filmek helyett menj el közéjük körülnézni. Nem annyira egyformák mitöbb nem olyan szépek amilyennek el gondolod őket 8-10 tévében látott ficsúr alapján
2019. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Ha felkészültél arra hogy a családja semmibe fog nézni, és a léce nem túl nagy akkor lehet. De elég kevés ázsiai van magyarországon, talán pesten találsz nagyobb csoportokat.
2019. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést. :D

Én is nagyon vonzónak tartom őket, de sajnos sok esélyt nem látok arra, hogy valaha is párkapcsolatba kerülhetnék eggyel, mégcsak nem is ismerek egy ázsiait sem. Inkább marad az, hogy távolról csodálom őket.


Valaki itt említette, hogy nem minden àzsiai pasi néz ki úgy, mint a színészek a filmekben, nyilván ez tény, de szerintem sok köztük a helyes, én láttam már utcán nagyon jóképű ázsiai fiút. Bár tudom, az relatív, hogy kinek mi a szép, mi jön be neki.


Kérdezőnek tanácsolom, hogy ne görcsölj rá nagyon erre a témára, és ne csak ázsiaiakkal akarj járni, nekem is ők az ideáljaim, de a külső nem minden. :)


Szintén 20/L

2019. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Jelen.Vietnami fiú vagyok és bejönnek a magyar lányok.

25/F

2019. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!