Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagy igényem lenne külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy igényem lenne külső terén lányként mert 50 férfiból kB.3at húzok jobbra tinderen?

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 10:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%
Maximálisan megértem, egyik legjobb barátnőm kínlódik a Tinderrel szórakozásból de tényleg borzasztó a felhozatal. Alig van aranyközépút, vagy felrak egy 10 évvel ezelőtti MyVip fotót és egy fokkal szebb az ördögnél, vagy ez a tipikus "apámgazdagBMWluxinyaralásSupremepóló" tucat pasi ami szintén annyira nagyon taszító. Mikor nézegeti mindig kérdezi, hogy szerintem az adott pasi jól néz-e ki de nekem 100-ból van kb 3 pasi akire azt mondom, hogy na benne van valami és kilóg a sorból.
2019. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is kevés férfit húzok jobbra, de nem azért, mert “nagy igényeim” lennének. Nem szoktam szuper modellekrōl ábrándozni. Egyszerūen csal sokakat ellenszenvesnek tartok.
2019. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Arra lennék kíváncsi, hogy téged hányan húztak balra. :))
2019. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem. Régiónként nagyon változó tud lenni a 'felhozatal', ez mindkét nemre igaz. Még mikor éltem ilyennel, sokszor én is így jártam, elég kevés volt a jobbra húzás. De nyugi, a férfiak közül is csak az húz szinte mindenkit jobbra, aki csak dugni akar, vagy szegény annyira nincs jó külső adottságokkal megáldva / az önbecsülése annyira alacsonyan mozog, hogy bárkivel megpróbálná.

Inkább legyen kevés egyezésed, viszont legalább így nem pazarlod senkinek se az idejét. A figyelmed se aprózod el, arra tudod összpontosítani, aki érdekel, és nem jársz úgy mint a fent említettek, hogy egy idő után már azt se tudják, kinek mit írtak. Jól van ez így.

2019. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok vele... Én most leszek 21, a kort én sem állítottam be soha (mert gondoltam, hogy így biztos jobb) és így alapbeállítás szerint dobott ki pasikat mindenféle korosztályból. Én azt tapasztaltam, hogy akik szimpik voltak és megakadt rajtuk a figyelmem ők mind ilyen 30 körüliek. Hiába néztek ki jól, velük biztosan nem szeretnék semmit, mert túl idősek hozzám. Ugyanakkor a saját korosztályomban tényleg olyan a felhozatal, mint amit az egyik válaszoló is írt... Vannak az ilyen kis vékonyka, passzos nacis, belőtt sérós fiúk, akik buli-csajozás-pia hármas tengely mentén élnek és csak ilyen képeik vannak, ilyen szerintük nagyon menő szlenggel teli leírásokkal, egy halom emojival. Vannak az ilyen telepi cigánygyerekek, a felmatricázott régi bmw-vel fotózkodva a tesco parkolóban meg a törött képernyős okostelefonnal kategória. Vannak az ilyen jól fésült, ralph lauren inges, borospoharas, nyaralóban/vizen/strandon fotózkodó úrigyerekek. Vannak az ilyen agyongyúrt, félmeztelenül pózolósak, az "anyukámvágjaahajamésaztmondjahogynagyoncsinosvagyok", "vanegykiskutyámugyemilyenaranyos" féle és még lehetne sorolni.

Sokukkal egyébként nem is feltétlenül a kinézetük a bajom, mert tetszenének és helyesnek vagy jóképűnek tartanám őket, de a profiljuk taszít. A képeik, a stílusuk, ahogyan pózolnak, ahol pózolnak vagy a leírásuk és konkrétan elmegy tőlük a kedvem... Valamint nekem eleve nem tetszett, hogy ez egy annyira undorító dolog, mert kb. mindenki csak úgy árulja magát, el akarja magát adni és akkor te most húzogatod erre meg arra.

2019. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát, legalább nem mindegyik 90%-ban ugyanúgy néz ki, mint a csajoknál... :D
2019. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!