Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerre többen szeretnek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre többen szeretnek. Hogyan tudnék ebből kimászni?

Figyelt kérdés

8 hónapja hirtelen, minden előjel nélkül véget ért a párkapcsolatom. 4 évig voltunk együtt, nekem ő volt az első. Minden tökéletes volt, tele voltunk célokkal, tervekkel, soha nem veszekedtünk, mindenben egyetértettünk, mindent megbeszéltünk, sok energiát fektettünk mindketten a kapcsolatunkba, és mivel egymáson kívül nem nagyon volt senki más, eléggé össze voltunk nőve.


Éppen egy pár napos kiruccanást tervezgettünk decemberben, mikor 2 nappal előtte váratlanul szakított velem, és ott elkezdődött a pokol.

Én olyan szinten összetörtem, és kapálóztam utána kétségbeesetten, hogy 2x is pszichiátriára kerültem. Pánikrohamaim voltak, egyszer dührohamom is, butaságokat csináltam. Depresszióval, alkalmazkodási zavarral, szorongással és borderline személyiségzavarral diagnosztizáltak idén nyár elejére. Azóta is traumafeldolgozó terápiára járok.


Exemmel napi szinten beszélünk. Én pedig hónapokon keresztül napi szinten könyörögtem neki, hogy beszéljük meg, próbáljuk meg újra, de nem volt hajlandó, sőt, szakítás után egy hónapon belül már másik lánynak udvarolt.


Ennek dacára még januárban regisztráltam társkeresőre, és hamar ki is fogtam egy srácot, aki nagyon hasonlított exemre, én pedig tovább akartam vele lépni. Randiztunk párszor, szimpatikus volt, de sokkal erősebb volt exem hiánya, így nem tudtam beadni a derekam egy új kapcsolatba, bizonytalan voltam, rettegtem, hogy őt is elveszítem. A srác azóta is próbálkozik nálam, közben én exemnél próbálkoztam, exem pedig a másik csajnál.


Idő közben előkerült egy régi haverom is, aki 2 évvel ezelőtt bepróbálkozott nálam, de nem engedtem neki, mert ott volt nekem exem, de eleve nem is volt szimpi a srác, ettől függetlenül mindig is jó viszonyban voltunk.

Ha ez nem lett volna elég, kb 2 hónapja folyamatosan jönnek, próbálkoznak a pasik, akik fogalmam sincs hogyan találnak meg, és miért. A legtöbbet el tudtam hajtani, de így is maradt egy, ráadásul ő is borderlineos, így elég gyorsan megértettük egymást, ellátott tanácsokkal, és nekem elég szimpatikus lett emiatt.


Hiába volt ott stabilan 3-4 pasijelölt, nekem még mindig exemért fájt a fogam, és a fejembe vettem, hogy akkor is kitartok mellette, majd visszajön, ha megunja a csajozást.

Közben erre egyre kevesebb esélyt látva engedtem az új srácoknak, és mindegyikkel elmentem egy-egy találkozóra, hiú reményeket keltve ezzel bennük.

Igazából nem tudom miért pasizgattam összevissza, terapeutám szerint ezzel próbálom betölteni az exem okozta űrt. Többször próbáltam lerázni őket, megmondtam nekik, hogy nem szeretem őket, hanem exemet, de továbbra is próbálkoznak nálam.

Exemről is leszálltam, egyedül akartam lenni.


A bordi srácba közben talán beleszerettem, de nem merek jobban megnyílni... most pedig pár napja exem elmesélte, hogy nem passzolnak a másik csajjal, és többet szeretne velem foglalkozni, találkozni szeretne majd, tegnap már nosztalgiázott is. Óvatosan, de küldi a jeleket felém, de nem mondja ki, és elutasított, mikor rákérdeztem, hogy megpróbálhatjuk-e újra.


Szóval exemet most nem tudom hova tenni, nem értem mit szeretne, de féltékenykedik is a többi srácra... Közben én azt hiszem megszerettem a bordi srácot... a másik kettő pedig engem nyaggat...


Valakinek van hasonló tapasztalata?

Mégis mit tegyek? Válasszak közülük, vagy hagyjam mindet?


Én sem tudom mit érzek. Exem borzasztóan hiányzik, de most talán végre sikerült lemondanom róla, erre közelíteni kezdett. A bordi srácot kedvelem, de nem lenne vele egészséges kapcsolatom, tekintettel arra, hogy mindketten roppant sebezhetőek vagyunk lelkileg. A másik 2 srác meg normális és nagyon próbálkoznak, de nekem egyáltalán nem szimpatikusak jelenleg.



20/L



2019. aug. 21. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Majd kinövöd ezeket a hülyeségeket.
2019. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, aki nem szimpatikus, azt húzd ki, máris annyival kevesebb. Ha az exed ennyiszer lepattintott, akkor ne alázd magad tovább, őt is hagyd békén. Úgyhogy marad egy jelölt, ha jól követtem. De csak azért ne kezdj vele kapcsolatba, hogy legyen valakid. Ha épp ő most megért téged és jól érzed magad vele, akkor elég ennyi, nem kötelező járni is vele, csak ha készen érzed magad rá. Találd meg önmagad, de egy kis szünetet tartva mindenképp keress valami egyéb tevékenységet is, amit szeretsz (mondjuk iratkozz be pszichológiára, hogy mások lelki bajairól is olvashass :D), hogy ne csak magad körül forogj, hanem kifelé is levezesd az energiáid.
2019. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
uh. hat szerintem te bonyolitod itt magadnak az egeszet. az exednek lemesz kutyaba, kozben "beleszeretsz" valakibe mikozben masnal kepesztesz... a tobbi sraccal meg megis mit kene csinalnod ha nem erdekelnek? lepeepiteni oket, mi ebben a nehez? mindegy, nem akarok gheci lenni, de eleg nehez lehet veled, es nem hiszem, hogy ezek a parkapcsolatosdi dramak amugy elorevinnenek teged.
2019. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Exedet beleértve az összeset elzavarnám. Azért nem leszel jobban, mert egyrészt az exeddel folyton dumálsz, amivel esélyt se adsz egy jobb jövőnek, másrészt a pasik is csak gyógykapcsolatok, hogy azt érezd, kellesz te is valakinek.

30n

2019. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Folyamatosan próbálom leépíteni őket, mert se kedvem, sem időm nincsen párkapcsolatra. De egy border $z@r vagyok, és mindenkibe kapaszkodok, aki foglalkozik velem. Mert nincsen semmi önbecsülésem, és rettegek attól, hogy elveszítem magam mellől az embereket.
2019. aug. 21. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
pont ezért mondtam, hogy hagynod kéne a srácokat. inkább barátokat keress, valszeg azok sem lesznek teljesen egészséges emberi kapcsolatok, de meg mindig jobb baratokba kapaszkodni mint etetni ezeket a pincsiket meg lebegtetni h jaa de lehet megis lesz valami, csak azert, hogy ne erezd magad egyedul. ha nem megy magadtol akkor jarj pszichologushoz. nem tudok mast mondani sajnos, mi itt nem tudunk segiteni, ahhoz tul komplex a problemad.
2019. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs túl hatékony terapeutád, mit ne mondjak...

Nyilván rám nem fogsz hallgatni, de ezek után miért is akarod vissza az exed?

Melletted keresett magának mást, megdugta párszir, majd kitalálja, hogy visszajönne?! Még mit nem! Nem vagy te szamár, hogy kedvére cserélgesse a "lovakra". Voltam ott, ahol te, ritka megalázó szerintem, hogy előadja, hogy de bánja a dolgokat. Ezek után mi garantálja, hogy nem dob ki pár hónap múlva a következő csajért? Te meg betegebb leszel, mint valaha...

Egy kicsit embereld már meg magad, gondold ezeket végig - te tudnál kapcsolatban lenni ezentúl olyannal, aki egyszer már eldobott?

2019. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ezt tényleg nem rosszból írom, de a te fejedben óriási a káosz és zűrzavar. Először ott kéne rendet tenni. El kéne fogadnod, hogy neked ezekre az emberekre nincs szükséged. Egyiket sem szereted, kivéve az exedet, aki nem érdemli meg. Őt is ki kéne radíroznod az életedből, mert tönkre tesz. Amit te csinálsz, az sehova nem vezet.

2019. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!