Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havi 187000 Ftos jövedelemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi 187000 Ftos jövedelemmel és 2003as Skoda Fabia autóval lehet teljesen átlagos nőt találni, ha nem jó a külsőm és a belsőm?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nem vagyok helyes férfi. Sőt állítólag a dumám sem jó humorom sincs és elég félénk határozatlan vagyok viszont úgy gondolom jó a jövedelmem 187 ezret keresek és van egy saját autóm és skoda Fábián. Nyilván nem jó csajt akarok mert tudom hogy azokok a milliomosokhoz mennek.

Teljesen átlagos nő is jó nekem.


2019. aug. 22. 12:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Kár, hogy még mindig vannak olyan hím egyedek, akik azt hiszik, hogy minden nő pénzért és anyagi dolgokért megvehető.
2019. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Ez átlagon aluli.
2019. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kocsim és átlag feletti nőm van. Na?
2019. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%

#1


Szerintem nem ezt hiszik - vagyis van aki igen, de azért a többség nem - és az a baj, hogy ettől függetlenül sem fognak szegénnyel kezdeni.


"Kenny, egy csaj se fog veled minden este mirelit gofrit vacsorázni"

2019. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Bőven jó nőnek mondanak, úgy válaszolok. A válasz nem, egy átlagos nőnek sem valószínű, hogy kellesz, mert te bőven átlag alatti vagy. Nem a fizetésedre és a kocsidra gondolok, hanem buta vagy, szánalmasan rosszindulatú (kikérem magamnak az idióta sz.ar feltételezésed, hogy a jó nőknek csak milliomosok kellenek, a milliomos és az átlag alatti szerencsétlen között azért bőven van átmenet), nincs humorod, és még helyes sem vagy. Csak egy púp lennél egy valamire való nő hátán.
2019. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%
Ha max 22 eves vagy es ezt valami reszmunkaidovel produkalod egyetem mellett, akkor ja. Felnottkent ez boven atlag alatti.
2019. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Adott egy xar belső egy xar külsővel, amit kizárólag anyagiakkal akarsz kompenzálni. Oda ez a fizetés kevés, két-három nullát tegyél utána.
2019. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha szar a kulsod es a belsőd is akkor senkit se fog erdekel hogy mennyit keresel es milyen kocsid van.
2019. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
18%

#6


Ezt jó lenne, ha a munkáltatók is így gondolnák... De persze nem.

2019. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszed a nők a jó fizetésre és a kocsira mennek,sosem lesz senkid.Ráadasul csúnya is vagy amivel nem is lenne gond önmagában,de ilyen felfogással a kettő már túl sok
2019. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!