Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havi 187000 Ftos jövedelemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi 187000 Ftos jövedelemmel és 2003as Skoda Fabia autóval lehet teljesen átlagos nőt találni, ha nem jó a külsőm és a belsőm?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nem vagyok helyes férfi. Sőt állítólag a dumám sem jó humorom sincs és elég félénk határozatlan vagyok viszont úgy gondolom jó a jövedelmem 187 ezret keresek és van egy saját autóm és skoda Fábián. Nyilván nem jó csajt akarok mert tudom hogy azokok a milliomosokhoz mennek.

Teljesen átlagos nő is jó nekem.


2019. aug. 22. 12:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem akarnak "unalmas" ember mellett kikötni. Nem a pénzre mennek, de ez mind összefügg. Csak abba gondolj bele, hányszor hallani, hogy "ez a hapsi unalmas". Közös programokat, élményeket akarnak. Pl utazni. Amihez nem árt a kocsi. Amihez nem árt a pénz. De egy moziba sem mehetsz ingyen. Persze lehet mondani, hogy nem kell minden nap moziba menni, csak épp a havi 1 mozitól még ugyanúgy "életképtelen és unalmas" bélyeget kapsz. Szóval nem közvetlen a pénzre mennek, de "amire mennének" ahhoz pénz kell. És ezt még a legrendesebb leginkább "nem pénzre megyünk" csaj is beláthatja, ha elgondolkodik. Senki nem szeretne egy hajléktalannal csövesborozni romantika címén.
2019. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
10,21 Respect😂Még azért annyit hozzátennék hogy nagyon te sem erőlködsz azon hogy jobb legyen.187.000-et kb a héten már elköltöttem,de az legalább meglátszik.Keress magadnak valami falusi lányt aki még nem szabadult ki az életbe!Talán ott még fényeznék az egódat.😂
2019. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#22


Seems legit.

2019. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!