Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havi 187000 Ftos jövedelemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi 187000 Ftos jövedelemmel és 2003as Skoda Fabia autóval lehet teljesen átlagos nőt találni, ha nem jó a külsőm és a belsőm?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nem vagyok helyes férfi. Sőt állítólag a dumám sem jó humorom sincs és elég félénk határozatlan vagyok viszont úgy gondolom jó a jövedelmem 187 ezret keresek és van egy saját autóm és skoda Fábián. Nyilván nem jó csajt akarok mert tudom hogy azokok a milliomosokhoz mennek.

Teljesen átlagos nő is jó nekem.


2019. aug. 22. 12:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

#10


De akkor mégis mire? Okosságra, műveltségre? Akkor az összes ilyen "Melvin" jellegű NERD férfi ilyen nők kedvence lenne, de mégsem azok :D

2019. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ha hiszed, ha nem, van pár olyan férfi ismerősöm, aki nagyon el van eresztve anyagilag, mégsem áll le vele egy nő sem. Még a pénzük kedvéért sem viseli el őket senki. Pedig van köztük olyan is, aki átlagos, sőt kifejezetten jó külsejű is.Nem is öregek, 30-40 közti férfiak. Tehát nem azzal van a baj, hogy rondák lennének. Egyszerűen gusztustalan a személyiségük. Fontos a pénz, de tudod hiába van pénzed, ha emberileg rossz vagy.

A csoró vagy átlagos anyagi helyzetű férfiakból van több az ismerőseim közt és érdekes, ők találnak párt. Sokaknak autója sincs és albérletben lakik. Ennyit a pénzről. Ez csak egy jó kifogás azoknak, akiknek nem sok van. Nehogy azt hidd, hogy azonnal lenne párod ha hirtelen gazdagabb lennél. Nyilván könnyebb erre fogni, mint felismerni az igazi okokat ami miatt egyedül vagy.

2019. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
11# Neked is szól akkor a 10es válaszom
2019. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#13


Tehát beismered, hogy a #10 csupán egy semmitmondó kínai szerencsesütis kamubölcsesség volt, mert a valódi választ te sem tudod, csak jól hangzott, hogy "másra". Pontosan mire is?


Pénzre nem. Oké, ennek örülök és logikus is.

Műveltségre, NERD dolgokra nem. Oké.

Külsőre sem. Rendben.



...de akkor mégis mi a nyerő?

2019. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

14#

Nem gondolkozol látom! Úgy véled csak a pénzes,autós pasiknak van párjuk? Akkor bizony rohadt sok szingli lenne. Mégis mire? Miért,csak pénzzel vagy autóval tudsz esetleg te nőzni? Hol a humor,a kedvesség,a jó lelkűség? A külsőn is a kisugárzás dob..

Lehet valaki jóképű ha az agya nulla,viszont lehet valaki ronda ha helyén van. Hidd el többen választják az utóbbit. Persze vannak nők akik valóban arra mennek,de azok nem tudnak majd soha a büdös életbe nokedlit szaggatni

2019. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#15


Én nem gondolom ezt, hogy a pénzre hajtanának (bár van egy réteg akik igen, de azok olyanok is), inkább csak azt, hogyha valaki szegény az rosszabb esélyekkel indul, mert kevesebb a lehetősége.


Mondjuk én az egyetlen amivel esetleg megkedveltethetem magam, az pont a "beszédes rész", történjen az írásban vagy szóban. Vagy ha olyan nővel találkozom akivel tök jó eldumálni... De ilyen az utóbbi sok évben összesen 2 volt. Egyik házas és külföldre tart, a másik fiatalkorú, így mindkettő kiesik. Meg persze egyikük sem tűrné el az anyagi helyzetem - itt jön be a képbe a pénz, nem úgy, hogy "hát legyen a férfi milliomos meg németkocsi meg fux", hanem ott, hogy a pénzem leginkább csak a megéléshez elég, másra nem. Egyetlen előny, hogy hitelem, tartozásom nincs és nem is esek ebbe a csapdába.

2019. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Régebben: 0 jövedelemmel és kocsi nélkül voltak a barátnőim. Most: 1 millió feletti nettóval és egy 2019-es Mercedesszel nincs. :)

Pedig nem vagyok öreg, nem is híztam el.

2019. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#17


Jó, de régen menő volt a punk stílus, hogy tarhálunk a Moszkván cigire meg ilyenek, de elmúltak a '90-es évek.

2019. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én a műveltségre, intelligenciára, jó külsőre, és a számomra jó személyiségre megyek. Nem rangsor, mind egyformán fontos.
2019. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#19


Na igen, ez az amiből a "jó külső" már ezelőtt 27 évvel elvesztett meccs volt.

2019. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!