Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazak ezek a sztorik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazak ezek a sztorik, hogy "én ismerek olyan palit, aki ronda, alacsony/kövér/nagyon sovány", mégis van párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Nekem kissé hihetetlennek hangzanak...
2019. aug. 22. 20:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne lenne igaz?Te egyetlen embert nem ismersz aki ilyen adottságokkal párkapcsolatban él?Nem minden nő/pasi néz ki szuperül, és nagyon másak az igények is.
2019. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%

Nem, egyáltalán nem igaz.

Csak jóképű, magas, izmos, sármos pasiknak van párkapcsolata és családja.

2019. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne lehetne egy ronda párja?
2019. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, hogyan lehet segíteni azokon a 21.századi fiatalokon, akiket arra nevelt a hazug amcsi média, hogy a villanyoszlop nők és csávók boldogak csak. A gond az, hogy nagyon igénytelenek vagytok Tanulmányozni más korszakokat is, hogy bizonyos évtizedekben mit jelentett egy párkapcsolat, romantika, mik voltak a szépségideálok, stb. Miért vagytok erre a tanulmányozásra annyira lusták? Engem rengeteg minden érdekel, nem csak a vegetálás.
2019. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Te ki szoktál mozdulni a négy fal közül? Én az utcán rendszeresen látok ilyen párokat, bár a ronda jelző elég szubjektív.
2019. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Menjél egy egyszer bevásárolni az Auchanba és nézd meg a párokat. Én is odajárok, szóval most ez nem leminősítés, de tele van hétköznapi, nem Photosopolt emberekkel és párokkal.
2019. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Miért, neked minden haverod, unokatesód, munkatársad adonisz akinek barátnője vagy felesége van? Gondolkozz.
2019. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

Az exem. Alacsonyabb volt nalam, kopasz es pokhasu.

Viszont a szemelyisege lenyugozo volt

2019. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Bammeg, emeld már fel a segged és menj ki a szobádból emberek közé körülnézni.
2019. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

igen ez érdekes, mintha az emberek nem járnának hétköznapi helyekre.

Mindenféle fajta ember van mindenféle fajtával.


Jó azt tény, nem tudhatjuk azon kívül milyen van, hogy külsőre előnytelen..

2019. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!