Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak ha egy 30 feletti családalapítási korban lévő férfi menekül a nőktől, nem akar családot házasságot, de barátnőt sem?

Figyelt kérdés
Több ilyen férfit ismerek, lehetne barátnője volt aki akart tőle valamit de ő menekül a kapcsolatoktól
2019. aug. 23. 11:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ebben a században van igy. 20-25 évvel ezelőtt nem volt ennyire gyerekes ez a korosztály. Leginkább a lakhatás miatt szórakoznak csak, ami helyzetet persze a közeli rokonaik is kihasználnak és érzelmileg befolyásolják saját érdekeik miatt.
2019. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
*az is fontos, hogy 20-25 évvel ezelőtt nem volt ilyen nagy infláció (ami a családalapitást is érinti), mint mostanában.
2019. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
26%

Most önigazoltok ?

Egy 30as pasi lelki defektes ha nem akar minimum barátnőt.

2019. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Ez egy opció nem kényszer mindenki saját maga dönthet hogy ő szeretné e v sem. (Nyilván van amikor bizonyos %-ban kényszer helyzet.)

Egyébként meg 30 felé válik a többség. :(

2019. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

"Aki ilyesmiket ír annak nyilván még nem fonta a nyaka köré egy 5 éves a karjait és nem nevetett rá, hogy apa, szeretlek :)Na mindegy."


Aztán 15 év múlva már elküld mert ciki ha szülővel vagy...

2019. aug. 23. 14:18
 16/23 anonim ***** válasza:
16%

#4,#5,#7 ment a zöld de szorozzátok fel 1.000.000-val.


Teljesen igazat mondtok, pont ezèrt nehèz barátnőt talàlni,nekem sikerült de ha szingli lennék hát amilyen elvárásaim vannak külsőt belsőt illetően az 1M-ból 1 aki bejön ès akivel lehet kezdeni.


1. Pattognak ha àllandóan a pènzkeresès,karrier körül forog az életem,b_szogatnak.

2. Sok csaj kapcsolatban elhízik,elhagyja magát.

3. Akar utànfùtòt amit èn soha az èletben nem,

önző vagyok egy gyerekhez nem is bírom ki 1 percnèl tovàbb el vagyok velük mondjuk egy napot de utána minden bajom van főleg amikor csecsemő.

Ràadàsul sok lemondàssal jár,anyagilag befektetès helyett költhetnèm rà a pènzemet.

Párom alakját hazavágná,kitàgulna a puncija.

Nem lenne feszes.

Plusz amit magunkra költünk azt megint egy bőgő masinára kellene,aztàn meg eltenni neki egyetemre,lakàsra alsó hangon egy 50-es.


Ezzel nyaggatt 90%,sajnos sok nő gyereket akar itt is ezàltal kevesebb a lehetősègem mert nekem soha nem kell.



Ìgy ezek is lehetnek, nehèz megtalàlni a párod.

Mondom ezt ùgy,hogy nincs bajom az ismerkedéssel sőt szeretem a nőkkel való kommunikáciòt,de olyan elváràs listàm van amit nem ìrtam,meg engem elviselni nem könnyű,határozott erős fèrfi vagyok,cèltudatos, aki megy előre és megy, nem tűrök hìzàst,elhanyagoltsàgot egy percig sem.


Ez meg a nőknek nem szimpi sok esetben kevesen tudnak azonosulni ezzel a mindsettel.

2019. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem menj el dogozni egy gyerekotthonba csak 1 hónapra. Utána már megfogod érteni.

Egyébként meg nem mindenki akar gyereket / családot.

2019. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%

Miért kellene egy nő?

A pénzem magamra költhetem.

Szabadon csajozhatok.

Nem kell állandó jellegel valakihez alkalmazkodnom.

Volt családom. Nem kívánom még egyszrer.

Mivel jobb egy állandó kapcsolat, mint a függetlenség?

2019. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%

#11 20-25 évvel ezelőtt nem volt ennyire gyerekes ez a korosztály.


De, akkor is ilyenek voltak, csak akkor kötelező jelleggel fiatalon megnősültek és csak utána, az asszony mellett szexelgettek másokkal. Most legalább van bennük annyi, hogy ha tudják, hogy még érzelmileg/anyagilag nem állnak kész elköteleződni, akkor addig nemis fognak. Meg úgy őszintén, a mai huszonévesek mi a francból alapítsanak családot? Kb 25 éves korukra tudnak elkezdeni dolgozni, szaros pályakezdő fizuért, és ott vannak, hogy bakker, 40(vagy inkább 60) millió alatt nem tudnak házat venni a főváros körül, de még egy nagyobb lakást sem.

2019. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Biztos olvassák a GYIK-ot.

Két nap s menekül a nőktől.

Van elég esze s bölcs.

Mi előnnyel jár egy mai nő?

2019. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!