Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kék szemű férfiak kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kék szemű férfiak kevésbé vonzóak nagy általánosságban?

Figyelt kérdés
Van a "szőke herceg fehér lovon" mondás, és a hollywoodi filmekben vagy sorozatokban is rengeteg a kékszemű "hős". Ennek ellenére paradox módon ha egy átlag nőt az ideáljáról kérdeznek, jön a "magas, sötét szőrzet, barna szem" valamilyen kombinációja. Egy kék szemű lány ugyanannyira kelendő a férfiak körében. Ez fordítva nem igaz? Tehát mondjuk 10ből csak 2 nőnek tetszene kék szemű pár?

2019. aug. 23. 21:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
A 2018-as100 legszebb férfi listán sok a kékszemű és szőkés(barna) hajú férfi.
2019. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Mindenki az összképet nézi, nem szemszín alapján dönt, nyugi.

Neked kék szemed van?

2019. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy? Dehogyis, a kék szem nagyon vonzó.
2019. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2: Igen, nekem az van. Ritkás sötétszőke/szőkésbarna haj mellett. Volt aki fejemhez vágta, hogy "nekem szőrös mellkasú hapsi kell". Mintha csak a dús, sötét szőrzetű embereknek lehetne esélye.
2019. aug. 23. 21:50
 5/20 anonim ***** válasza:
Az összhatás a lényeg, markáns, férfias arányos arc, fej a döntő. Senki sem fogja egy embernek csak külön a szemét nézni.
2019. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő így nem tudom, de az sajnos látszik, hogy a szakáll lassan kötelező elem lesz, rengeteg az idétlen hipszter, elcseszett viking meg persze a nevetséges dizájnerszakállas valakik.
2019. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem mindegy hogy milyen színű a szeme, az a lényeg hogy érezzük jól magunkat egymással, valami foglyon meg benne. Tudom hogy sablon szöveg, de volt kék szemű barna, zöld szemű szőke, meg barna szemű kopasz barátom is, szerintem nem ez a lényeg.
2019. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg a kék szem tetszik jobban.
2019. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a kek szem tetszik a legjobban, foleg a szoke haj kek szem kombo,
2019. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kék a szemem, ez az első, ami megtetszik a lányoknak. A mosoly meg a testalkat mellett.

24/F

2019. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!