Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kék szemű férfiak kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kék szemű férfiak kevésbé vonzóak nagy általánosságban?

Figyelt kérdés
Van a "szőke herceg fehér lovon" mondás, és a hollywoodi filmekben vagy sorozatokban is rengeteg a kékszemű "hős". Ennek ellenére paradox módon ha egy átlag nőt az ideáljáról kérdeznek, jön a "magas, sötét szőrzet, barna szem" valamilyen kombinációja. Egy kék szemű lány ugyanannyira kelendő a férfiak körében. Ez fordítva nem igaz? Tehát mondjuk 10ből csak 2 nőnek tetszene kék szemű pár?

2019. aug. 23. 21:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem kellene kék szemű férfi.

A legtöbb alkesz és hajléktalan kék szemű. Dolgoztam köztük, 99%-nak kék volt a szeme.

2019. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kék szemű férfiak jönnek be igazán.A szőrzet magasság nem döntő.Kisugárzása legyen a és az hogy velem miként bánik számít igazán.
2019. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%

A kékszemű négerek okésak, mert ritkák.

33/f

2019. aug. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%

#13:


[link]

2019. aug. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Szoke haj kek szem bejon. De a legjobb,ha ezek egy fiun vannak nem egy-egy zacsiban...

N

2019. aug. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Rengeteg lány várja a szőke hercegét kék szemekkel. Biztos megtalálod Te is azt akit keresel! N 30+
2019. aug. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem vonzó a kék szem, de ez én vagyok.
2019. aug. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Attól, hogy az ideálom a barna haj-barna szem, egy szőke, kék szemű férfi volt a férjem,akibe szerelmes voltam. Az ember nem mindig az ideáljába szeret bele. Amúgy sok nő oda van Brad Pittért aki kék szemű.
2019. aug. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barna szem tetszik, nőkön és férfiakon egyaránt. A vőlegényemnek gyönyörű, kék szeme van, mindenki odavan érte, de nekem az volt rajta az utolsó, ami felkeltette az érdeklődésemet. Pedig nézve tényleg nagyon szép, de nem a zsánerem. Ettől függetlenül az egész pasi gyönyörűséges, és akkor sem szeretném jobban, ha barna szeme lenne :D
2019. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Még a bulizós éveimből volt egy pár hónapig tartó futó kalandom. Ami legjobban megmaradt a srácból az a gyönyörű kék szeme volt meg a kisugárzása egyszerűen imádtam. Mai napig vissza sírom 😁
2019. aug. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!