Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem bunkóság, ha egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bunkóság, ha egy srác, aki randira akar hívni, azt mondja, hogy "ja a maga módján te is szép vagy"?

Figyelt kérdés

18 évesen találkoztunk először, akkor sokkal jobban babaarcom volt és fiatalabb voltam pár évvel, de változott is kicsit az arcom,de nem szembetűnő.

Ő elment Angliába, most futottunk újra össze. Majd ezt írja... Szerintem arra sem emlékezett, hogy teljesen hogy nézek ki, csak eltárolt egy idealizált képet rólam...

De igazából egy gyökér, utána javított, hogy csak természetes, arra gondolt... Nem is akartam vele találkozni, csak nem akartam egyből elküldeni. Nem vagyok csúnya, meg a kövér roma lány barátnőjénél fényévekre vagyok. Ami azt illeti, pont ő hízott meg, meg 18 évesen jóképű volt, most nem.


2019. aug. 23. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát ezek a mai fiúcskák aztán tudnak udvarolni.:)
2019. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
de igen: bunkóság
2019. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Azt nem értem ez miért érdekes? Már elődöntötted hogy nem kell. Persze paraszt de neked amúgy se jön be úgyhogy nem mindegy?
2019. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Hát, azért a leírás alapján te sem vagy sokkal érettebb. Igazából összeillenétek.
2019. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha Könyves Kálmán módján lennél szép, akkor te lennél Könyves Kálmán maga. A magunk módján vagyunk olyanok amilyenek, hiába szánta ezt esetleg sértésnek, a tényeken kívül semmit nem állított. Kár volna rajta megértődni, pláne úgy, hogy nem akartál tőle semmit.

33/f

2019. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

???????


Én nem mondanám a szemébe, hogy a múltkori barátnője milyen volt, engem meg leszól. Sőt addig nem is foglalkoztam vele, most sem, csak írtam ide.


Szimplán ha akart volna tőlem valamit, nem így kellett volna...

2019. aug. 23. 23:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Legalább őszinte és elismeri, hogy valójában csúnya vagy. :D
2019. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!