Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak nem érzitek úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nem érzitek úgy, hogy igazságtalanok vagytok a nőkkel szemben?

Figyelt kérdés
20 évesen még rá sem néztek a szürke kisegér típusú, csúnyácska, csendes lányokra. A jónők után koslattok és mikor nem jön össze nektek a jónő és családot kell tervezni, akkor elveszitek a szürke csendeset, hogy legyen cseléd a háznál. Őt majd csaljátok a szomszéddal és a plázacicára veritek miközben ti elhízott kopasz és szőrös pasivá váltok.

2019. aug. 23. 23:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%

Másik kérdésnél a válaszom:


"Nem bukom a többség által szépnek tartott nőkre. Azokra bukom, akik tök átlag kinézetűek, de hihetetlen bájos, szexi a kisugárzásuk. Igen, képzeld volt már, hogy fogszabival rendelkező, szemüveges nő flörtölt velem. Menten erekcióm támadt. 😁"

2019. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%

Nem érzem igazságtalannak azt, hogyha nem foglalkozom olyan nőkkel, akik frusztráltak, mint te, "kedves" kérdező és még a férfiakkal szemben is elég viccesen általánosítanak. Mégis mit tudnál nekem nyújtani egy kapcsolatban, ha még a saját megkeseredettségeden sem tudsz túllépni?

Elhízott az edzés miatt nem leszek, kopaszság terén pedig valószínűleg jól jártam, mert a szüleim és tesóm sem kopaszodik. Sőt, a mamák és papák haja is dús volt.

2019. aug. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%
a fogszabályzó inkább az igényesség jele, ez csak az iskolában ciki, 18 év felett, már inkább furcsa ha cikizik
2019. aug. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem, kicsit sem. Mindig ugyan azok a nők tetszettek, ellenben fordítva minden IS szokott kelleni a nőknek, aztán jönnek rá, hogy hoppá.
2019. aug. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
36%

Legalább ugyanennyi igazságtalanság ér minket a nők részéről, Kérdező. Gondolom az cseppecskét se zavar, amikor a feleségből lesz elhízott, házsártos fotelbálna.


Tudod, aki A-t mond, az mondjon ám B-t is.

2019. aug. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek plázacicát, mindjárt negyven lesz, a "tökéletest" keresi, de sose találja. Fő szempont az anyagi kihasználás, de ugyanakkor valamiféle olyan értékeket vár azoktól, akiket anyagi kihasználás szempontjából keres, melyeket ők nem tudnak nyújtani, vagy nem is tudom ki lenne számára megfelelő.

Sosem kellene plázacica-mentalitású nő, általánosítani nem lehet és nem is érdemes. Szerintem.

2019. aug. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem,mert mellè nyújtok rengeteg dolgot.

- Egzisztencia

- Fejlődés

- Tudok a nővel bànni

- Heti 5 edzès

- Diéta

- Van stílusom


Nem vèletlenül.

2019. aug. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, tetszetős írásképet is nyújts mellé.
2019. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nézem őt, de nem ad jelet. Csinos fokhagyma-fenekű, szívesen magamra húzám MÉLYEN.
2019. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

10-ből minimum 7 nő a sok pénzre voksol

ha hozzávesszük azokat is, akik letagadják, akkor 10-ből 9 nő

arra az egyre pedig, aki maradt, vagy ötezren állnak sorba...

bitang szar a párkapcsolati helyzet idehaza (mint úgy kb. minden más is), és esély sincs a javulásra


"Csóró ocsmány munkanélkülieknek is van barátnőjük."


igen, biztos azért tobzódnak társkeresőkön mind, mert annyi barátnőjük van...

na tudod kit etess ezzel a baromsággal...


"Ne a frusztrációdból indulj ki."


a tényekből indul ki, akkor is, ha nem bírja a gyomrod


"Vagy ha ennyi idős vagy tényleg és ezen töröd a buksid akkor nagyon beteg és buta vagy."


bagoly mondja verébnek...ostobább vagy hat pár rendőrcsizmánál is

szerintem told el a biciklit szépen, ne itt keltsd a feszkót

kaptad is helyből a mínuszt


"Tanulj meg takarékoskodni, havi nettó 400-ból már azért lehet"


és szerinted a népesség hány százaléka keres havi 400 felett, észvitéz? 10 százalék? még annyi se?


"Nekem kifejezetten taszító, ha valakit támogatnak a szülei."


természetesen te azért elvártad...


"Nagyjából arra jó, hogy a büdös életben ne legyen önálló, valamire való ember."


a kettőnek az égvilágon semmi köze egymáshoz, csak gondoltam, szólok, mielőtt nagyon belemerülnél a saját hülyeséged mocsarába itt


"Én nem jönnék össze olyan férfival akinek a szülei vettek lakást/autót/berakatták egy fontos munkakörbe amihez nem is ért"


érdekesmódon pedig pont ezek közt a férfiak közt van a legkevesebb szingli

gondolom te is aközé a három közé tartozol, aki letagadja még a nyilvánvalót is


"Azt már csak félve merem leírni, hogy az ilyen szülők kivétel nélkül csak azért segítenek ennyit, hogy magukhoz láncolják a gyereket és bele tudjanak szólni az életébe."


1: ez sima vádaskodás és semmi alapja nincs

2: csipkebokor vessző

3: ha valaki 18+ éven keresztül iszonyú összegeket ölt a felnevelésedbe, annak van azért egy pindurka joga beleszólni az életedbe

persze téged soha senki nem tartott el, nem támogatott, te már a világra is úgy jöttél, hogy felsírás helyett a munkaügyi hivatal holléte felől érdeklődtél,igaz? ja,nem...

2021. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!