Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Titeket elriaszt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Titeket elriaszt, ha egy srác nem igazán közösségi ember, és gyengék a szociális képességei?

Figyelt kérdés

Soha nem kezd magától idegenekkel beszélgetni, sőt igyekszik kerül a szemkontaktust is, mindenkivel akit nem ismer, de még az olyan személyekkel is akikkel van kapcsolata, de nincsen bensőséges viszonya.


Nagyon nehézkesen épít ki új barátságokat, ismertséget, de ez már a fentiekből kikövetkeztethető.


Nem igazán szereti a tartalmatlan, felszínes csevegést (small talk).


Utálja a zsúfolt helyeket, a nagy tömeget, de ha egy adott program nagyon érdekli, akkor ezt hajlandó leküzdeni. Szórakozóhelyekre viszont nem hajlandó járni, és koncertekért sincs oda, nem is táncolna, kiabálna az ilyen helyeken, mert képtelen erre mások előtt. (Pl. hullámvasúton vagy vízicsúszdán sem szokott kiabálni.)

Ha az utcán látja egy ismerősét, de messze van, és nem veszi észre, akkor nem kiabál felé, inkább tovább megy, ha pedig azt látja, hogy egy ismerőse számára teljesen idegen személyekkel van, akkor mindent megtesz, hogy ne vegyék észre.


Ugyanakkor, ha más kezdeményez vele beszélgetést, akkor udvariasságból belemegy, és néha még élvezi is, hiába idegenről van szó (bár ilyen nagyon ritkán történik vele).


Az oka, hogy ezt teszi, egyébként az, hogy "fél" az emberektől, fél, hogy rossz benyomást tesz, de elsősorban úgy gondolja, hogy rá úgysem kíváncsi senki, mert unalmas, béna, jellegtelen ember.


Az is érdekelne, hogy miként reagálnátok, ha kiderülne, hogy előttetek, mégcsak nem is próbálkozott egy nővel sem ismerkedni, tehát flört sem volt, sőt a családján kívül már nincs is olyan nő barátja, ismerőse akivel rendszeresen beszélgetne.


Ugyanakkor szeretne kapcsolatot, és új barátokat, mert bár szeret egyedül lenni, de nagyon magányosnak érzi magát. (Egyébként pár barátja van.)



2019. aug. 25. 12:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Nekem ez nem tetszene. Nincs esetleg szocial fobiad? Mert akkor egy pszichologus tud segiteni.
2019. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
68%
Engem rettentően zavarna, de biztos vannak hozzád hasonló lányok, akik örülnek ennek.
2019. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
64%

Nálam bukó.

Nemhogy nem vonzóak számomra ezek a tulsjdonságok, hanem egyenesen taszítanak.Olyan életképtelen benyomást keltenek számomra.

2019. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
30%

3:

Na ja, életképtelen, csak mert nem ért szót a sok ürülékcsomóval.

2019. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

#1 Nem tudom, hogy az van-e, de szakemberhez nem fordulnék, mert nem tudom eltitkolni a családom elöl, és nem akarom, hogy lássák rajtam, hogy valami bajom van.


Azt megkérdezhetem, hogy szerintetek a fentiek közül, melyek azok a szokások, tulajdonságok, amelyek a leginkább zavaróak?

2019. aug. 25. 13:13
 6/35 anonim ***** válasza:
61%
4: Vagy például azért, mert így leértékel más embereket.
2019. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
44%
5: Az, hogy azt gondolja magáról, unalmas, béna, jellegtelen ember.
2019. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a párom kb. ilyen, azzal a kivétellel, hogy nem gondolja magát unalmasnak és bénának és szereti a koncerteket.


Közel sem életképtelen, szét is röhögném magam, ha valaki ilyet merne rá mondani az életben. :D Kiemelkedően teljesít a munkahelyén, valamint baromi jó vele a kapcsolat, kettesben teljesen kijön a valódi énje, ami nagyon szórakoztató és egyedi humorú.

2019. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

#7 Az unalmast azért gondolom, mert észrevettem, hogy sok ember unalmasnak találja azokat a témákat, amiket kedvelek. Velem pl. nem lehet sportról dumálni, mert egyáltalán nem érdekel, de filmek és zenék terén is sokszor más szeretek mint az átlag (ezzel nem azt mondom, hogy jobb az ízlésem, csak mások a preferenciáim).


Béna pedig azért vagyok, mert sokat ügyetlenkedem, bénázok, illetve a fent írt tulajdonságok miatt.


A jellegtelen alatt pedig azt értem, hogy pl. a megjelenésemben nem sok érdekes van, teljesen basic stílusú ruhákat hordok, klasszikus frizurám van (kicsit modernebb kivitelben), még jóképű sem vagyok, és kirívóan izgalmas hobbijaim sincsenek.

2019. aug. 25. 13:21
 10/35 anonim ***** válasza:
72%
Ha én jól kijövök vele,engem nem zavarna.
2019. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!