Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet túllépni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllépni az érdektelenségen?

Figyelt kérdés

Férfiként hogyan lehet afféle "lesz*romnak" lenni?

kevés haverom van, jelenleg új környezetbe élek, mindenki totál semleges, és érdektelen velem, pont úgy mint a közösségi oldalakon.

a személyes boldogságomat szeretném megtalálni. És nem függeni végre attól, hogy vajon ír / válaszol-e valaki vagy sem.

Ez hogyan lehetséges?

bármit írhattok, a megoldást keresem, nemi gazán érdekelnek a módok.



2017. nov. 10. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Operáltasd magad nővé, máris lesz érdeklődés.
2017. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

tudom, hogy unalmas, de ehhez önismeret kell. Nekem se megy, de én most szakítófélben vagyok a párommal, akivel 10 éve együtt vagyunk, idő kell hozzá, de ugyanott leszek ahol most te.


Önismeret nélkül nem megy sajnos. Rá kell jönnöd, ŐSZINTÉN, hogy mi az ami téged boldoggá tesz. Mik azok, amik téged boldoggá tesznek. Valójában. Egy szakma, egy munkahely, egy hobbi, az utazás, egy adott érdeklődési kör, bármi, vagy ezek kombinációja, akár több dolog.


Az ami téged boldoggá tesz, az nem lehet egy másik személy, nem lehet egy párkapcsolat. Akkor rossz irányban vagy és nem vagy boldog egyedül. Ráfüggsz egy másik emberre, mert az ő léte (és veled léte) miatt vagy boldog. Így nem működhet hosszútávon, ráadásul teljesen kicsúszik a lábad alól a talaj, ha ő eltűnik az életedből.


Szóval önismeret és kikezdhetetlen őszinteség magaddal. Aztán az, hogy utána merd elhagyni a komfortzónád, ami megint egy nagyon nehéz lépés. Merj elköltözni ha kell. Mert felülni egyedül a repülőre. Merj újra beülni az iskolapadba. Merd meglépni azt, amire valójában vágysz és ne felejtsd el, hogy sosem vagy elkésve semmiről és azt sem, hogy csak egy életed van, ne herdáld el.


Nagyjából ennyi a lényeg, csak ez így kevés, hogy leírom, adaptálnod is kell. Na az baromi nehéz.


F/33

2017. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rég olvastam ilyen minőségi hozzászólást, mnit a tied, kedved 33/F


29/N

2017. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
köszönöm, jólesett a dicséreted :)
2017. nov. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mecsoda flört;)
2017. nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!