Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 35 éves pasas garzonban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 35 éves pasas garzonban lakik, fizeti még a hitelt, az röhögőgörcsöt vált ki a nőkből, hogy mekkora egy lúzer alak az illető?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 14:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Csak van más tulajdonsága is ezen kívül?
2019. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha vicces, meg érnék esküdni rá, hogy azt mondták jó pont.

33/f

2019. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Már ha fontosak a tulajdonságai is ezen felül. 3 év múlva lehet én is ilyen pasas leszek. Már rákészültem.
2019. aug. 25. 14:22
 4/18 Diazepam ***** válasza:
100%
Miért lennél ettől lúzer? Nem mindenkinek tolnak a popsija alá egy lakást anyuék. Nem mindenki akar programozó lenni nettó 500-ért. Amelyik nő ezt nem érti meg azt ne is sajnáld hogy elkerül.
2019. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Miért váltana ki röhögőgörcsöt? Szerintem tök jó dolog, hogy van egy saját lakása (még ha fizeti is rá a hitelt, de akkor is, amíg fizeti, addig az a lakás biztos pont, amit nem vehet el tőle senki, azt csinál vele, amit akar, és akár tőkeként is felhasználhatja későbbi közös életükhöz), tökmindegy, hogy garzon vagy sem. Egyedül élnék, nekem is bőven elég lenne egy garzon, minek nagyobb, hogy egész nap takaríthassam? Szóval szerintem ha lúzer alak is az illető, az biztos nem emiatt az.
2019. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Én nem gondolok róla semmit, ha neki így jó, áldásom rá. Viszont nekem ennél sokkal ambíciózusabb párra van szükségem, nem bírom az olyan embereket, akiknek nincs igényük a fejlődésre. 35 éves korodra már lehetne 3 diplomád, sőt anélkül is lehetne akár vállalkozásod vagy valami, amivel csilliókat kereshetnél.
2019. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen gondolkodás vált ki szánalmat az értelmes emberekből, hogy hogy lehet valaki ekkora ostoba, hogy ilyen butaságokon agyal.
2019. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Bizonyos nőkből szinte minden röhögőgörcsöt vált ki, másokból meg ilyen biztos nem. Különbözőek vagyunk nagyon.
2019. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Latjatok. Elvárhato h csilliókat keressen a ferfi.
2019. aug. 25. 15:47
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

#9

Jaj ezt képletesen értettem😂De akkor is egy nyávogós lúzer vagy aki semmire nem vitte és ilyen hozzáállással nemis fogja. De persze elvárnád, hogy a modell csajok álljanak sorba az ajtódnál.

2019. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!