Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek bejön az olyan külsejű és stílus férfiak mint Pumped Gabó?

Figyelt kérdés
[link]
2019. aug. 25. 18:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Itt azt fogják mondani hogy nem, de a valóságban meg nagyon is igen.

Nagyon is jól néz ki a gyerek.

2019. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
10. Nem vagyok egy helyes férfi nincs sikerem a nőknél de ha fizetne se kéne egy ilyen nő, ez a fajta stílus egyszerűen nem jön be.... Nem állna fel rá, ezt most komolyan mondom, inkább az aranyos kis szomszéd lány típusú lányok tetszenek
2019. aug. 25. 19:13
 13/19 A kérdező kommentje:
11. Mondjuk az igaz hogy más a komoly kapcsolat és más a szex, mivel jól néz ki szexre valóban lehet hogy sok nő elmenne vele de vajon komoly kapcsolatot is kezdenének vele, azt már nem hiszem
2019. aug. 25. 19:16
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#12: Pumped Gabriella ugyanez női szemmel.

Nem állítjuk, hogy ronda, mert ez nyilván nem igaz. De az a típus, akitől 99% kiszárad, ha megszólal. A maradék 1% meg azért zizeg körülötte, mert celeb akar lenni ő is. Dugnak azok bárkivel, aki szerepelt a médiában.

Normálisan gondolkodó férfinak ilyen nő nem kell, meg olyan se, akinél egy pumpedgabó megüti a színvonalat.

2019. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Sok nőnek bejön ez, persze csak akik az ő szinvonalán vannak. Bár nem ismerem személyesen a srácot, ezért nem is akarom minősíteni, de egyáltalán nem biztos hogy olyan, mint a képernyőn. Vissza térve a nőkre. Az a helyzet, hogy ezek a csajok néznek ki a legjobban,bomba test, szép arc, jó cici. Mivel mással nem foglalkoznak, csak azzal hogy jól nézzenek ki. Bevallom, én is adnám nekik, persze hosszabb távon előjönnének az értékrendbeli különbségek. Szerintem annak a réteg csajnak biztos bejön, gondolok itt a b.sound közönségére. De biztos bejön sok átlag csajnak is a kis csira:)
2019. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy néz is ki, én egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni attól a mélytengeri sötétségtől, ami árad belőle! A múltkor Tinderen már majdnem jobbra húztan egészen szimpatikusnak tűnő srácot, amikor is az instagram képeiből kiderült, hogy ennek a majomnak a haverja. Na ment is balra egyből!
2019. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%
Tonna sminkkel, műcickókkal, póthajjal még a 90éves Mariska néni a szomszédból is f_sza csajszi lenne ;)
2019. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
21%
Bejön nekik, csak nem vallják be. Nyilván egy minimálisan értelmes nő, aki nem aranyásó, nem kezdene vele komolyabb kapcsolatot, de amúgy meg biztosan csorgatja rá a nyálát. Kár tagadni...
2019. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
biztos több nőt megdugott mint én:) meg gondolom szebbeket is mint én:) meg pasit is, amit én nem, ha ha ha
2019. aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!