Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a srac chaten is es elöben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srac chaten is es elöben is passzivan kommunikal akkor felejtös?

Figyelt kérdés

Kizarolag csak olyan szinten chatel velem hogy jo reggelt hogy vagy -köszi megvagyok es te?-en faradt vagyok sok volt a melo


Es ilyeneknel SOHA nem többet


Ha dobok fel temakat lereagalja ugyan, de abszolut szinte semmit nem oszt meg magàrol, semmibe nem avat bele (lassan az is gyanus hogy parja van es csak kamu a profilja neten)

Ugyanez amikor talalkozunk. Varja mint a sültgalambot hogy en beszeljek, ö csak tömondatokban felel temat nem hoz fel, meg sem hiv semmire, nem tervez progikat sem, csak ha en, arra igeneket felel es ennyi, ha rajta mulna setalnank egesz nap randi cimen igy hogy közben joforman mintha magamban beszélnék ugy erzem.


30 feletti nem arrol van szo hogy félénk introvert lenne.


Most nem tudom megbeszeljem ezt vele hogy ne haragudj nekem egyoldalunak tünik ez az egesz szia, es arra makof valamit aztan huzzuk az egeszet mint a retes tesztat vagy siman ne irjak majd lesz màs?


Vagy amugy miert ilyen valaku aki ismerkedik hogy "néma"?


2019. aug. 27. 08:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

El kell keserítselek, 2. vagy valahányadik befutó vagy.

Hagyd elmenni, majd lesz más.

Semmi esetre se ugorj be neki, akkor sem ha egy kis idővel fellángol!

Utálom az ilyet, legyen szó pasiról vagy nőről.

43ff

2019. aug. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem érdekled, ennyi.
2019. aug. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

En azt nem ertem ha nem is erdeklem akkor minek ir ram jo reggelteket? Minek "böfög be" par sort? Talalkozasokra nyitott. Igy. Hogy setalunk es varja a sültgalambot hogy majd en ravetem magam.


Megirjam neki egyaltalan vagy szimplan ne irjak semmit a tovabbiakban?

2019. aug. 27. 08:32
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Első voltam.

Azért érdekled, mert téged is "tűzben tart" amíg kiderül, hogy az előtted lévővel hogyan alakul.

Ha nem jön össze, akkor majd komolyabban fog veled foglalkozni.

Az ilyeneket le kell tiltani, egye meg Őket a fene, majd jól megbánja.

2019. aug. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ez persze a jobbik eset, a rosszabbik ha kapcsolatban van, együtt él valakivel.

De ne aggódj, a kettő közül valamelyik.

2019. aug. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%

Nekem más a véleményem. Ha 30 éves vélhetőleg azért van még egyedül mert nehezen nyílik meg, kevésbé kommunikatív.

Mondd el Neki nyugodtan,hogy ez Téged zavar, és szeretnéd ha érdeklődőbb, közlékenyebb lenne. Kérdezd meg az okát is,hogy miért ilyen?

Az is lehet,hogy csak az elején ilyen döcögős, később már beszédesebb lesz. Vagy esetleg rossz tapasztalata volt korábban ami miatt zárkózottabbá vált.

Persze csak akkor, ha egyébként bejön Neked, és szívesen vinnéd tovább az ismerkedést.


Ha viszont alapjáraton ilyen természetű érdemes meggondolnod, egy kapcsolat alapja a kommunikáció, ha ez nem működik folyamatos problémába ütköztök.

2019. aug. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De most komolyan ilyenröl el lehet kepzelni hogy màs utàn meg töri zuzza magàt? Alap ffi habitust nem latok benne. Mint aki asszexualis vagy nem tudom
2019. aug. 27. 08:54
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem kérdezed meg TŐLE bmeg!?
2019. aug. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

6. Nekem CSAK ez de elriaszt.


Alapbol tetszene, normalis eletvitelü, semmi gond nem lenne vele. Csak ez nekem nagyon ijesztö. Ez nem jön be ha vki néma es szinte mintha nekem kene udvarolni.


Eddig ketszer talalkoztunk. Mostanaban azert nem talalkozom mert nem akarok mar vele setalni es magamat hallgatni mellette.

Ha meg en hivom valahova az is kb olyan lenne hogy követ mint egy pincsi. En szorakoztatnam öt joforman amit persze fizessek en magamnak mert nem ö hiv meg. Ez is elriaszt. Az egesznek a menete

2019. aug. 27. 08:57
 10/21 A kérdező kommentje:

A beszolonak üzennem higy te szamonkernel barkit akivel ismerkedsz??

A kapcsolat elejen ha neki esek b.meg hülyenek fog nezni mint aki veri magàt elötte


Senki nem veletlen ir ide es nem a masikat vallatja. Hogy nezne az ki??nem is jarunk es vallassam

2019. aug. 27. 08:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!