Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az ok, amiért a párom igencsak keveset kommunikál? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

közel 1 éves kapcsolat, arra már az elején rájöttem,hogy ez a férfi nem egy szószátyár, nagyon ritkán mondja,hogy épp mit csinál, milyen programja ,dolga van,de mostanra már nagyon zavar,hogy sosem tudok róla szinte semmit. Kiemelném, hogy NEM élünk együtt.Pl elutazik munka ügyben, de azt már nem mondja,hogy mikor jön haza, csak megtudom, hogy már otthon van..s ha nem kérdek rá,nem is mondja.

Mondjuk,minden téren ilyen , sosem tudni,mi van a fejében, csak utolsó percen derül ki.

Beszéltem vele erről, elmondtam, hogy nem kontollálni akarom, de jó lenne tudni azért , már a közös progik megszervezése céljából is.. De nem lehet vele.

valakinek hasonló tapasztalata, hasonlóan öntörvényű párja?


2019. júl. 4. 13:17
 1/6 Flagstaff válasza:
93%
Hát őőő... Szerintem keress valaki olyat, aki méltónak érez arra, hogy megossza Veled az életét. Nem szól, amikor hazaér külföldről, ez azért már túlmegy a szófukarságon!
2019. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi, kérdező, de szerintem ez nem kapcsolat. Téged valószínűleg használati tárgyként kezelnek ebben a... öööö... viszonyban.
2019. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ő részéről ez nem egy kapcsolat, ennyi a válasz. Elvan veled mert legalább néha van társaság amúgy meg csinálja a saját dolgát. De nem szerelmes és nem tart az élete szerves részének.
2019. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lettem volna biztos egy ilyen emberrel egy evig. Engem nagyon idegesítenek ha nem tudnánk beszélgetni, ha nem mondana el semmit, nekem kellene állandóan felhozni valami témát. En ott hagynám az biztos.
2019. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Én is ilyen emberrel élek együtt. Több, mint 10 éve. Nem az a baj, hogynem szeret, hanem ő nem szeret kommunikálni. Elvan a saját világában. Ha nincs otthon, mert elutazik, vagy én utazom el, szinte minden nap beszélünk kb. 1 percet. Mondja, hogy mikor jön haza, de minden mondatot harapófogóval kell belőle kihúzni. Említettem már neki, hogy én szívesen beszélgetnék vele, de szerinte beszél velem. Nem érti a problémámat. Megszoktam, hogy ő ilyen. Én sem vagyok az a szószártyár típus, de ez azért nekem is kevés.

Kétlem, hogy változni fog. Vagy fogadd el így, vagy keress mást. Azt azért kalkuláld bele, hogy ha 1 év után ilyen, akkor később ennél csak "rosszabb" lesz. És te is egyre nehezebben fogod viselni, mert mindig lesz egy kis elszigeteltség érzésed.

2019. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szeret egy ilyen par. Hacsak nem Aspergeres (autista). Nekem volt Aspergeres parom, egyszer kiprobaltam meddig nem keres, ha en nem keresem es 5 nap volt, aztan nem birtam tovabb. O se szolt soha semmirol stb. En nem birtam.
2022. febr. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!