Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szép nő miért sértődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép nő miért sértődik meg ha megmondom hogy túl szép hozzám?

Figyelt kérdés
Tinderen matcheltem egy min 10/7-8 nővel . Én max 10/3-4 vagyok. Miután mondtam neki hogy szerintem nem vagyunk egy súlycsoportban mert ő túl szép hozzám , teljesen felháborodott és törölt ... miért kell fel kapni a vizet azon amit a vak is lát...

2019. aug. 27. 21:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#10 ugyan Aswad ....
2019. aug. 27. 22:32
 12/18 anonim ***** válasza:
46%

A történet ott sántít, hogy 10/7-8-as nő matchelt 10/3-4-es férfival. De mégis miért választana egy ilyen nő magánál jóval előnytelenebb külsejű férfit? Ez szembemenne az alap biológiai szabállyal.

Máshol olyanokat olvasni, hogy átlagos 10/6-7 férfiakat még a 10/4 nők is elutasítanak és hónapok alatt sem jönnek össze matchek ha pedig igen, akkor sosem írnak nekik vissza.

Szóval ez igencsak kamugyanús kérdés, már megbocsáss...

2019. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12 pedig az élet furcsa dolgokat csinál .


De én se értem

2019. aug. 27. 23:04
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora baromság ez a "8/10 -es nő meg a 3/10 -es férfi" !

Egy csomó ocsmány férfi és nő hiszi magát 10/10 -esnek, látszik a beállásukból és a szövegükből. Ugyanígy teljesen normális, átlagos vagy átlagnál jobb külsővel megáldottak pozícionálják magukat a skála aljára, csak mert szerényebb a természetük vagy mélyen van az önbizalmuk.


Meg aztán vannak nők, akik csak azért lájkolnak Tinderen, mert piackutatást végeznek, érdekli őket, kinek tetszenek. Ha megtudták, már nem érdekes számukra az illető.


A másik, hogy nem érdemes a meccsek számával mérni a "hatékonyságot". Nekem pl. a bemutatkozásom olyan szinten negatív és szarkasztikusan világgyűlölő, hogy arra normális nő nem nyom lájkot, ráadásul kb. csak minden 20-25 nőből egyet húzok jobbra. Így is összejött egy hónap alatt 15 meccs. Nyilván ha komolyan vettem volna az egészet, és olyan képeket/szöveget publikálok, ami az átlagnak bejön, emellett minden nőt lájkolok, akinek megvan mind a négy végtagja, akkor én is elértem volna vagy százat. De minek? Nincs nekem ekkora ágyam!

2019. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%
9: Ha egy hónap alatt 40 matched van akkor jóval átlag feletti kinézeted lehet, szóval nem kell az önsajnáltató rizsa. Az egy dolog, hogy te mit gondolsz magadról, hogy milyen fejjel mennél az utcán. Láthatóan a nők nem ezt látják.
2019. aug. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
És te miért vagy meglepōdve azon, hogy törölt? Mégis mit mondjon erre vagy mi a frászról kellene beszélgetni veled ezekután???
2019. aug. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert nincs értelme, ha már matcheltetek. Beleélte magát, hogy lehet, hogy lesz vmi, aztán le van pattintva, ráadásul egy olyan szöveggel, amit sokan full kamunak használnak, hogy ne sértődjenek meg rájuk.
2019. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#17 ez nem kamu volt. Tényleg semmi értelme nem lett volna , annyira nem voltunk egy súlycsoport.

Nyilván törölni fog, én azt nem értem hogy miért kell megsértödni...

2019. aug. 30. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!