Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogyha akármilye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha akármilyen szép csajon azt látom, hogy látszik rajta az apja arcvonásai, akkor utána baromira elmegy tőle a kedvem?

Figyelt kérdés

Ez nekem valami beteges (vagy mégsem) felfogásom lehet, hogyha a lány hasonlít az apjára, akkor utána undorom lesz tőle, mert mindig arra tudok csak gondolni, hogy "ba***us részben az apjával járok és fogok lefeküdni", ami részben igaz is, mert végül is az ő "anyagából jött létre" a csaj. Van egy lány, aki - bár külső szemlélőként szépnek tűnne - de én ismerem a ronda apját és az arcvonásait vélem benne felfedezni így rondának tartom. De ezt több lánynál már megfigyeltem és emiatt nem is tudom, hogy ki az a kaliberű (valószínűleg egy nagyon steril és érzéki anyjára hasonlító szép) lány, aki esetében nem erre, hanem tényleg az őszinte vonzalomra tudnék csak gondolni.


Persze amikor a (vonzó) anyjára hasonlít az nagyon izgató tud lenni: [link]

...de amikor az apjára az rémes, ez pl. kimondottan: [link]


Fogalmam sincs, hogy ez normális-e vagy másnál is elő szokott-e jönni ez az érzés?



2019. aug. 25. 09:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyesmi engem nem érdekel. Az ÉN rokonaimra ne hasonlítson, különösen ne a szüleimre, vagy a múmiaszerű nagynénémre.
2019. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%

Megnyugtatlak, ez az érzés nem normális. Keress egy olyan hölgyet, akinek mondjuk már meghalt az apja. Vagy még jobb, ha soha nem is ismerte az öreget, mert akkor még fényképe sem lesz róla.

Nagyon rossz hírt kell közölnöm. Minden ember félig az anyja, félig az apja anyagából jön létre. Fúj!

2019. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológust kellene megkérdezned.

Lehet gondjaid vannak az apáddal való kapcsolatodban.

2019. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Diazepam ***** válasza:
89%
Rejtett homoszexualitás?
2019. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%

Bárkivel smárolsz, g*cis lesz a szád, te szegény gyerek. Ezen valahogy kerekedj felül, mert mindenkinek van egy apja. 😃

33/f

2019. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk az még rosszabb, ha én hasonlítok az ő apjára. Tipikusan olyan dolog ez ami naaaaaagyon nem jó előjel.
2019. aug. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#3: Jó kapcsolatom van az apámmal. Csak tudod egy nő legyen nőies, finom és ne hasonlítson az apjára, mert az már nem éppen jó géneket/tulajdonságokat vetít előre. Ennyi.


#4: Szerintem te baromi nagy képzavarban vagy. Pont, hogy a pasiktól - jelen esetben az apjuktól - irtózom és sz** belegondolni, hogy mennyire hasonlít az apjára, akire egyáltalán nem vagyok kíváncsi ellenben ha az anyjára hasonlít az még kifejezetten kellemes.

2019. aug. 25. 10:18
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Az a nő hiába hasonlít az apjára, egy különálló személy, teljesen más személyiséggel!


Miért van az, hogy a társkeresésben sikertelen emberek gondolkodnak mindig a legnagyobb hülyeségeken...?

2019. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Diazepam ***** válasza:
97%
Pont ettől rejtett. A legnagyobb homokosok a legnagyobb homofóbok is egyben, amíg be nem ismerik maguknak. De nálad lehet, hogy nem ez van, ezt csak te tudhatod. Mindenképp van valami lelki háttere, próbálj visszaemlékezni gyerekkorodra. Sajnos/nemsajnos sok rossz emléket blokkol az agyunk, csak hogy ne fájjon.
2019. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%

Szóval megnézed a csinos anyukákat is... Több ponton aggasztó kicsit az elméleted.

De egyébként többnyire a lányok az apjukra, fiuk az apjukra szoktak hasonlitani.

De láttam már pár férfit, aki extrémen hasonlit az anyjára, vagy nagyanyjára nem előnyös módon és ez olyan amorfan nőiessé teszi az arcát, na attol nekem is borsózik a hátam.

2019. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!