Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Az kizáró ok, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az kizáró ok, ha nem sportolok és nem figyelek az egészséges étkezésre, de vékony vagyok?

Figyelt kérdés

Egész sok sportot kipróbáltam már, de egyik sem jött be. Túrázni szeretek, meg úszni (de csak tengerben, uszodába nem mennék), de ritkán csinálom őket, kb csak utazáskor.

A munkahelyemen meg ingyen kajálok, de nincsenek túlságosan egészséges ételek, és ha ahelyett vinnék sajátot, az akkora pénzkiesés lenne számomra, hogy nem érné meg (nekem).

Viszont szerencsére olyan a genetikám, hogy bárit megehetek, soha nem fogok elhízni, és aggódnom se kell, hogy meglátszik-e, mert nem fog. De tudom, hogy nagyon sok embernél elvi kérdés a sport és a táplálkozás, nem csak annyit számít, hogy ne legyek kövér.



2019. aug. 28. 11:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
25%
dehogy az béby.
2019. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
31%

nem, nem kizáró ok.


Túrázni én is szeretek


budapesti férfi

2019. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
17%
Nem gond:).
2019. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
49%
Nem goooond??? Pedig azt hittem, a kövérséggel az a legnagyobb baj, hogy egészségtelen. 😱 Talán full kamu volt???
2019. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
50%
Ez csak sportos férfiaknál lehet esetleg kizáró ok, de ha jól nézel ki, akkor náluk sem.
2019. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
38%

Örülj neki, hogy túlműködik az anyagcseréd...


Ha nincs olyan arcod, hogy ha abból szépet sminkelnek, akkor meghonorálom egy képzőművészeti diplomával, simán találsz csávót.


Tuti már most kaptál pár privátot.

2019. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
39%

> Nem goooond??? Pedig azt hittem, a kövérséggel az a legnagyobb baj, hogy egészségtelen. 😱 Talán full kamu volt???

Igen, a kövérséggel az a legnagyobb gond, hogy egészségtelen. Az már másodlagos, hogy a férfiak többsége enyhén szólva sem tartja vonzónak.

2019. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
52%

Igen egészségtelen meg igénytelen a kövérség. Lehet a sovány többet eszik, mint a kövér, de akkor is a kövér lesz igénytelen, mert ő a hízékony.

Pasiknak nem lesz kizáró, a lényeg, hogy jól nézz ki.

2019. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
50%

:)

Bár provokáció a kérdés, de azért jót mosolyogtam

A férfiakat nem érdekli, hogy egy nő hashajtót szed, hánytatja magát, koplal, összevissza eszik butaságokat, ameddig vékony és mutatós, ez így van.

2019. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
45%

#9

Nem kell hánytatni magad, csak ha tudod, hogy hízékony vagy, akkor kevesebbet zabálj és többet sportolj.

2019. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!